Audi W 12 od roku 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

audia888
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.11.2014 18:38
Zdieľať na Facebook

Audi W 12 od roku 2004

Príspevok od používateľa audia888 »

Zdravim chcel by som nejake info ohladom tohoto motora,ako je to servisovo na ake chyby si mam dat pozor (neriesim spotrebu,chcem to auto ako konicek ) :2f93: pls info.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Neviem či si vôbec uvedomuješ akú odpoveď si žiada jednovetová otázka.Rozsah menšej knihy by nestačil a zmysel to nemá ani za jednu molekulu.Je to tak brutálne naivná otázka že idem do kolien ako ju niekto môže v tejto forme položiť.
Tu je jediná odpoved ktorá bude garantovane správna a pravdivá.Podviaž si gate,nie na nákup,ten by zvládol kadekto.Táto technika a jej údržba ťa vyzlečie zo siedmej kože.Tvoje štastie pri kúpe bude iba chabý odvat šťastia toho kto predal.
audia888
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.11.2014 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia888 »

jasne si super ja tak diky
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Audia lepšiu odpoveď si ani nemohol dostať. Toto vozidlo je pre niekoho s veľmi, veľmi tučným bankovým kontom a takí si radšej kúpia novú A8.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Je to Audi a to je predsa spolahlivosť, tam sa nemáš čoho báť, tu ti budú iba závidieť :2f93: :2f93:
audia888
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.11.2014 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia888 »

jasne kazdy ma svoj nazor ale ja zistujem ako je to s takou audinou ja mam dve auta doma a chcem si kupit ako hobby a nie na vozonie do tesca a do jednoty tak normalne chcem vediet naco si mam davat pozor ale nepisem ze idem kupit len rady
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bol v tom kopček irónie od ivka,ale čosi na tej závisti je.Mnoho ľudí si z neznámeho dôvodu predstavuje že im niekto závidí.ale je to len čiastočná pravda,lebo sa to delí na známe percentá podobné ako z agentúry Polus,časť závidí a tá druhá ľutuje a žasne
Keď som raz opravoval V12 od BMW čo havarovala na motor,tak každý kto videl ísť von motor išiel do kolien.Tá archaická herka mala 4 počítače motora,a už pohlad na tú elektriku dostal každého do smútku.Je mi vážne do smiechu ak si niekto myslí že tam je čo závidieť,to ho prejde po prvom servise,tam už sociálne cítenie dávno umrelo
audia888
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.11.2014 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia888 »

mas skusenosti aj s motorom w 12 audi ak mas tak napis naco si davat pozor a neries ci ma niekto nato ci nie toje problem uz toho co to kupi a nie tvoj
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

A teraz reálne: Ak to auto nebude jazdiť tak sa bude podla mna sypať ešte viac.
Jednoducho prídeš k autu že sa ideš odviezť a ono ani ťuk, niečo vybilo bateriu, a vyriešenie takejto "haluze" ťa môže stať kludne 1500€ lebo jednoducho bude treba nejakú riadiačku, ktorú nebudeš mocť zohnať a ktorých to auto bude mať aspon 50...

A potom k tomu taká bežná údržba...

Ako hobby auto na víkendy sa kupuje skôr niečo čo má GULE, pre istotu zopakujem GULE a nie moderné sterilné auto, ktoré si bude pýtať na servise nekresťanské peniaze

Toto by stálo podstatne menej, pokaziť sa na tom ani nemá čo, a ked to naštartuješ a šplapneš po plyne tak sa husia koža musí nakočiť ešte susedom
[img]http://www.curiouscars.com/photos_inven ... ec_001.jpg[/img]

Nemusí to byť nutne toto, môže to byť Brambor , alebo niečo z USA a ver že také auto by bolo 5x menej náročné na servis, a aj 5x spolahlivejšie a dokonca jeho cena by stúpala, kdežto u tej Audiny by iba padala dolu
audia888
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 10.11.2014 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audia888 »

Dakujem neviem preco mam skor v srdci audi :3c90:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tu treba dávať pozor na všetko,úplne na všetko.To znamená ak si nezariadiš už pri kúpe aby ozaj asistoval diagnostický guru,je vysoko pravdepodobné že nakúpiš
Presne ako ostatok sveta.Nik po čase nechápe kde mali oči,uši a rozum,a spomínajú iba na to chvilkové nadšenie a doslova osprostenie z tej mašiny že nevnímali ani podstatné veci,nieto veci ktoré laik neodhalí hneď.Najstrašnejšie je,že ak klakne drahý diel,je na výber iba oprava za šialené peniaze.Predať z velkou chybou sa nedá,dokonca darovať si to nikto nenechá
autokomplet
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: 16.08.2006 14:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autokomplet »

nikto to pozorne necital !
ved on chce hobby.
a co je hobby - strata casu, penazi atd.
nepisal ze na vikendove povozenie raz mesacne v lete = 3x rocne, ale hobby...
cize sa chce v tom vrtat aspon 10 hodin tyzdenne a naviac kedze neriesi spotrebu (to je na tej celkovej investicii uplne nepodstatna polozka - s tym sa da suhlasit - ked da raz za cas plnu za 150 EUR, bude sa mu zdat ze len nechal tringelt oproti tym cenam za servis a ND) tak vlastne chce vyhadzovat peniaze a len pre konicek.
neviem preco ho odhovarate. Viete aky bude stastny clovek, ktory mu to preda? A kupujuci chce konicek, ved budu obaja stastni - uplne romantika, erotika.
Vy tu kazdemu kazite radost.

no a kedze ma v srdci Audi, tak tomu uz nemusite radit, on za to nemoze.
este si napis velkym na zadne okno Das auto a si totalny kajnšmetker :-)

sorry

keby som fakt musel, tak si kupim nejaku raritku co ma perspektivu na veterana a nie na vysmech storocia ...
zalezi kolko chces investovat samozrejme ale ja by som kupil za 10.000 krasne auto a nie kupit somarinu a potom investovat 5.000 eur do techniky a neviem kolko do estetiky...
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Stara A8 W12 je strasne narocna na udrzbu . Zabudni na nu... Zozerie Ta za ziva a vykon zas nie je bohvie co...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Re: Audi W 12 od roku 2004

Príspevok od používateľa myotis »

audia888 napísal:Zdravim chcel by som nejake info ohladom tohoto motora,ako je to servisovo na ake chyby si mam dat pozor (neriesim spotrebu,chcem to auto ako konicek ) :2f93: pls info.
O prevodovke, napravach, vzduchovom pruzeni, riadiacich jednotkach nechces info?
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

Prečo nie radšej Audi S8? ... ale k veci, tieto autá má zmysel kupovať nové alebo ke´d sú ešte v záruke, cena je nízka preto, lebo sa toho chce pôvodný majiteľ čo najrýchlejšie zbaviť a kúpiť nové... ja osobne som mal tiež náročné auto na údržbu a viem, že niekedy ide rozum bokom pri kúpe, no len aby sa ti to nestalo osudným + dosť ťažké to bude potom ďalej predať ... najhoršie na tom ne, že len výnimočne si tieto autá držia cenu :4012: na hobby by som skôr z limuzín videl Maserati Quattropotre

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tomas070391, uwa0949876717 a 14 neregistrovaných