Audi W 12 od roku 2004

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

ivko1
Príspevky: 14966
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ano takto nejak to je s tými slovenskými autami, skrátka majitelia im dávajú čo treba...
Na tejto diskusii som sa mimoriadne pobavil http://acislovensko.sk/forum/a6/51652-z ... 0tdi-165kw , neviem kolko pacientov sa tam vyjadrilo že im za studena zaklepe motor, skrátka problém rozvodu u 3.0TDI a hlavne problém ceny za jeho výmenu, ale však máme Audinu a to je podstatné

Ale tento bol najlepší a ten čo to od neho kúpil bol úplný "number one" ...
Citujem:
...bady ty si toho 3 litra predal ? preco ?
...ano predal, lebo zacinala sa ozyvat retaz, dost mi to pri akceleracii dymilo tak som to nechcel riesit a dal som ho prec...vies, niekomu to nevadilo...
Ten niekto si evidente splnil mokrý sen, toto je na tom koncerne naozaj dobré, auto takmer vyžité, pýta na servis neskutočné prachy a vždy sa nájde niekto kto má ružové okuliare a myslí si aké delo práve kúpil...
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Pekne citanie lol Tie prachy co usetrili na nafte hned buchli do vydojenych diezlov lol A este,ze si pochvaluju,ze aky vykon ten 3liter ma :40bd: Za tie prachy mohli mat V8 a len beznu udrzbu a liat benzin do nadrze ale usetrili :d :D Ale inak raz pri mne v podzemnej garazi startoval chlapik A6 s diezlom a zvuk pri starte to vydavalo ako by clovek hodil 13kluc do vedra a som sa aj cudoval,ze aky zvuk ale uz som mudrejsi a paradoxne ked som vtedy ja nastarvoval tak typek len cumel ked benzin zabublal spod kapoty a taky divny pohlad to bol v jeho tvari tak uz chapem :zg282: Horsie ,ze prisla taka poondata doba,ze uz aj ten benzinovy agregat nie je taky spolahlivy lebo same turba a retiazky na rozvodoch ako na bicykli .Hm co uz :3c90: Zlate americke blbovzdorne osemvalce a este sa aj na plyn daju pekne prerobit na rozdiel od tych europskych priamych vstrekov :3c90:
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

FUTURA 29 napísal:Jeden kupuje humera dalsi audi s motor z praskovacieho lietadla nooo hesky,kto je dalsi? :40bd:
Futura myslím si že toho Hummera by porazila už len V3S :40bd:
ale treba si pohoniť ego nie?šak každý sa za chalniskami bude na takých fárach obzerať, budú stredobodom pozornosti a babenky budú rozťahovať nohy ešte v tom ani sedieť nebudú :d :D
to je tak ked frajerina víťazí nad zdravým rozumom..
PS:Podaktrí ľudia sa snažia byť nenápadný a aj ked na to maju tak si kupia normálne tuctové auto..
Majiteľ firmy v ktorej som robil tak bol hodne za vodou..pred rodinným domom mu stálo 5 áut na ktorých sa ani nevozil a srali na ne holuby a on mal obyčajného Cčkového mercedesa aj ked mohol čávovať aj v Sclasse..a ked sa ho kolega pýtal že prečo si nekupi niečo lepšie tak mu povedal:Marek ja nepotrebujem byť stredobom pozornosti ...

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 63 neregistrovaných