Audi Q5 - cenné rady

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, teraz už neskutočne dristas.
Porovnať FIREMNÚ dodávku s MHD..., ech, škoda slov. Radšej nič nepíš, keď máš napísať kkkkk.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Povedal si autobus - je to rovnaký minibus ako chodí do menších dedín a nie je to firemná dodavka ale zmluvná preprava. JLR má takýchto liniek 39, má ich aj VW aj Amazon. Naši ich majú zatial asi 6 a zaujem stúpa. Firmy takto suplujú štát a VUC.
Firma nemá ani jedinú dodavku, lebo manageri si musia voziť rite v afdinkách, fabie by im nestačili.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Takze ta zadarmo vozia do prace, daju ti nacas vyplatu, aj tak si nespokojny. Ty si fakt degeš. Co prispevok to drist.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

A to si ešte uvedom že kým prejdem na zastavku autobusu tak 4x skočím do cesty niekomu , že ak vidím premiovku parkovať na mieste pre invalidov tak ju obídem klúčom, atď A tu ti budem LEN "drístať" (podla teba), lebo v reale by sme sa už držali pod krkom. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Jojo. Stary vyschnuty dedo sa tu ide niekomu vyhrazat….
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Šak v tom je pointa - nechám sa dokaličiť a teba zavrú jak za normálneho. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Aha takze zase si otocil. Ok.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa wilz »

srtdemon napísal: 23.07.2022 14:12 Takze ta zadarmo vozia do prace, daju ti nacas vyplatu, aj tak si nespokojny. Ty si fakt degeš. Co prispevok to drist.
A to ešte nevieš alebo si si neuvedomil, že on to všetko píše len v pracovnej dobe v svojej práci, teda sám sa k tomu priznal.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Aspoň všetci vidíte kolko musím robiť- milion hodín = milion eur. Ešte že nám firma sprístupnila wifinu. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

Este aj wifi zadarmo. Cize by si mal sefa co sa vozi na audine na rukach nosit a pisat o nom velebne verse. Dokonca by som navrhol, aby ste sa mu skladali kazdy 10 eurami na splatku.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa oco13 »

Berie 10 násobok platu robotníka a ani neodzdraví, wifi zadarmo aj obedy ostali od čias bývalých majitelov. Vieš ono ťažko sa niečo chápe a rešpektuje ak si bol pritom, že fabrika fungovala s 20 managermi a zrazu 5 rokov po zmene majitela ich je cez 200. :4012: To je tá slovenská klasika, zamestnám brata, švagra, otcovho koňa brata sestru - veď majitelia sú ďaleko a zaujímajú ich len pekne vyfarbené grafy a tabulky. :40bd: A ak nám aj na to prídu tak pojdeme o dúm dále. V životopise sa pekne vyníma managovanie fabriky 1000+ ludí. Len výsledky sa tam už radšej nepíšu. :o
Ja len dúfam, že sa dožijem toho, že zase budeme zlodejov a lumpov vešať po kandelábroch ako tomu bolo stovky rokov pri každom povstaní a revolúcii. :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa seven549 »

das napísal: 22.07.2022 12:21 Nebude rovnaky vo forde a v mercedese to je jednoducho tak.
presne tak kazda znacka alebo koncern ma ine cistivosti.prekvapenie pre mna bolo v Cadillac ATS rok 2017 co som skusal.tam ani nic nesignalizuje ci ten radar na tempomat,vidi auto predo mnou lol cista samovrazda.

siel som 110km/h auto predomnou 80km/h a nic.nezabral.nevedel pri takom rozdiele rychlosti reagovat.

koncern vw zasa vidi v niektorych situaciach nieco co ludske oko nevidi a brzdi.
lubos zimovcak
Príspevky: 3425
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, vari by si nechcel odvisnut...?! :40bd:
srtdemon
Príspevky: 360
Dátum registrácie: 11.07.2022 21:55
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa srtdemon »

oco13 napísal: 23.07.2022 19:02 Berie 10 násobok platu robotníka a ani neodzdraví, wifi zadarmo aj obedy ostali od čias bývalých majitelov. Vieš ono ťažko sa niečo chápe a rešpektuje ak si bol pritom, že fabrika fungovala s 20 managermi a zrazu 5 rokov po zmene majitela ich je cez 200. :4012: To je tá slovenská klasika, zamestnám brata, švagra, otcovho koňa brata sestru - veď majitelia sú ďaleko a zaujímajú ich len pekne vyfarbené grafy a tabulky. :40bd: A ak nám aj na to prídu tak pojdeme o dúm dále. V životopise sa pekne vyníma managovanie fabriky 1000+ ludí. Len výsledky sa tam už radšej nepíšu. :o
Ja len dúfam, že sa dožijem toho, že zase budeme zlodejov a lumpov vešať po kandelábroch ako tomu bolo stovky rokov pri každom povstaní a revolúcii. :3906:
Slovenska klasika je zavist a stazovanie sa.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Q5 - cenné rady

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco pockat ,tu sa uz musim zapojit. Len z toho co tu pises za posledne roky si par krat vymenil zamestnanie.. par rokov dozadu si pisal ze robis sedadla v LV ci kde, teraz (asi?) robis v alebo pre nitranov v land roveri .. tak ako mozes pamatat zaciatok firmy ... a dovoz pracovnikov robi vacsinou agentura pre svojich... pracujes ako robotnik cez sprostredkovatelsku agenturu , nie? Alebo tym myslis agenturu ze sa rozrasta? To je mozne...bohuzial cim viac ochotnych hlavusklanajucich otrokov ,tym vacsie zisky pre agenturu.
Poviem to naozaj otvorene, si chlap ,a este k tomu pomaly pred dochodkom... tak hlavu hore a nepisat revolucie po forach ale zobrat svoj zivot do vlastnych ruk a ist konecne robit to co ta bavi,naplna... a nie agenturneho otroka.
Ono caro vyssieho veku je aj v tom ze naozaj nemusis robit to co ta nebavi, deti odrastene,hypoteka uz nehrozi atd... je na case ked bavia kravicky tak si splnit sen... toto nie je ziadne rypanie,skor taka rada do zivota.

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných