Audi Allroad c5 2.7T LPG

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Jasne, ďalší nedeľny vodič ide rozdávať múdra.. :40bd:

Na takýto pidi nájazd potrebuješ starú vraždu??.
Nauč sa najpr čítať, Ty nemecká kvalito...
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

V peugeote stoji servisna prehliadka( olej a filtre) 350 eur. Ak to absolvujes kazdych 25 tis km, tak sumu 1500 eur dosiahnes pri cca 100 000 km. Ale on najazdil na tom aute 800 000 a ani zdaleka tolko nezaplatil.

Je to expert na pohladanie.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

miroslav640 napísal: 16.02.2023 14:07 Tuto Lubos je momentálne najväčšia perlorodka fóra- čo slovo to perla.Jeho auto ani nespotrebúva palivo,nepotrebuje servis...staci si pozriet jeho poslednych aspon 30 príspevkov a dovidenia zdravý rozum.Škoda na neho reagovať.
Čomu opäť nerozumieš??

To je fakt taky problém CHÁPAŤ čítaný text?!

Ako Ti mam SLOVENSKY napísať, že 1500 eur som NEDAL do servisu okrem oleja a filtrov?? Za posledné statisice km??

Zmier sa s tým, že kotúče vydržia v pohode 150-200.000 km, stoja par eur, čapy, riadenie, všetko pôvodne, čo si spomínam, tak jedna kľučka bezkľúčového otvárania, ešte riešená v záruke, cca 300€,okolo 100€ senzor teploty nasavaneho vzduchu...
Iné 0,00 nič.
Jaj, skoro by som zabudol, 2 x baterka v kľúči a 1x bateria..

Keby som mal dat do francúzskeho auta 5000 eur, musel by som byť taký istý xxxuj, ako niekto, kto to dá do top nemeckej "premiofky" ::: :d :D :40bd:
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

fzubaty napísal: 16.02.2023 14:11 V peugeote stoji servisna prehliadka( olej a filtre) 350 eur. Ak to absolvujes kazdych 25 tis km, tak sumu 1500 eur dosiahnes pri cca 100 000 km. Ale on najazdil na tom aute 800 000 a ani zdaleka tolko nezaplatil.

Je to expert na pohladanie.

Vidis, krásne vidieť, že nejazdiš.
Olej +všetky filtre aj s palivovym a peľovym uhlikovym dokonca, nestoja viac ako 100-150 eur. Už aj s robotou.
Tak mi nehovor co to stoji, keď to platím ja.

Ved ste na smiech. Ty si top zabávač.

Kúpiť si auto a ešte odporucat mat pripravených 5.000 eur na servis, tak to je iný fet.
Tak hádam si kúpim auto, aby som nemal ďalších 200-300.000 km výdavky, nie, aby som do neho tlačil.

A ešte to vydavate za "srdcovku" a iné debiiliny.

A dokonca mate tu drzosť odporucat nákup starej kurvyyy, ktorej sa iný celý šťastný zbavil.
Naposledy upravil/-a lubos zimovcak v 16.02.2023 14:26, upravené celkom 1 krát.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

Jo jo. Vymena oleja na dvore. Stary do zumpy.

Jasne ze usetris.

Je vidiet ze jazdis. Profi vodicov je na csete veeeeela. A kazdy ma o sebe velku mienku.

No hold. Niekto vie iba krutit volantom. A vie iba o tom rozpravat. Lebo mentalna vybava na viac nepostacuje.

Aj teraz jednou rukou krutis volantom a druhou tukas do telefonu?
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa oco13 »

Riči - pointa je trocha niekde inde - kým auto vznikne tak konštruktéri majú nejaké zadanie. Vytvoriť auto pre nejaký region a pre cielovú skupinu zákazníkov. A nikdy skutočne nikdy tvorcovia na západe europy nerobili žiadne auto pre súdruhov vo východnej europe.
Takže to auto nie je pre slovákov. Tak ako nikto tu nemá napríklad na Kardašianky, tak nemá ani na Cadilac ani na tieto druhy afdiniek. Bez urážky to nie je o peňaženke, to o hlavičke. :300f:
Ale hocikto z nás si môže kúpiť ľadového medveda a trápiť ho na slovensku, môže si zasadiť banánovník a tiež ho trápiť, môže aj zbaliť dcerenku Geisenovcov alebo si kúpiť a trápiť takéto druhy aut. Lebo peniaze sú dnes dostupné na každom rohu, doslova ležia na ceste a ludia stratili súdnosť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

fzubaty napísal: 16.02.2023 14:23 Jo jo. Vymena oleja na dvore. Stary do zumpy.

Jasne ze usetris.

Je vidiet ze jazdis. Profi vodicov je na csete veeeeela. A kazdy ma o sebe velku mienku.

No hold. Niekto vie iba krutit volantom. A vie iba o tom rozpravat. Lebo mentalna vybava na viac nepostacuje.

Aj teraz jednou rukou krutis volantom a druhou tukas do telefonu?
Mení mi to servis. Ešte niečo?
pavolh
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 31.10.2007 20:48
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa pavolh »

kľudne si to kúp keď je to srdcovka ale počítaj s tým že nenájdeš človeka čo ti to bude vedieť opraviť. Na taký motor sa podujme len taký čo videl V6 biturbo len na obrázku a tak to aj dopadne - auto neopravené a peňaženka prázdna
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

Pre Lubka:

https://youtu.be/0CfqQL6O0ug

Kolesa sa krutia, kolesa sa krutia…

Za 150 v servise? Este aj tam zdieras ludi. No pekne.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

:40bd:, Ty si fakt iba pacient.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

Ano. Vsetci proti tebe a ja som pacient.

Krut volantom dalej.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Mne je to taaaak u riti Tvoj názor a názor deti, ktoré prakticky nešoferuju, že až... :40bd:.
Nemysli si, že budem niečo iné písať, než svoje VLASTNÉ skúsenosti, len aby som sa zapáčil pubertiakom... :::
Ricardinho83
Príspevky: 922
Dátum registrácie: 28.01.2019 16:58
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa Ricardinho83 »

"Kúpiť si auto a ešte odporucat mat pripravených 5.000 eur na servis, tak to je iný fet.
Tak hádam si kúpim auto, aby som nemal ďalších 200-300.000 km výdavky, nie, aby som do neho tlačil.

A ešte to vydavate za "srdcovku" a iné debiiliny.

A dokonca mate tu drzosť odporucat nákup starej kurvyyy, ktorej sa iný celý šťastný zbavil."

Lubosko, opat uplne mimo. Cena takehoto auta nebude vysoka, tych 5 litrov je cisto pre pripad, ze bude treba velku opravu, ku ktorej prist nemusi. A stale je cena ovela nizsia ako za auto, do ktoreho ty nechces tlacit peniaze. A ma svoju srdcovku, ma radost atd.atd.
fzubaty
Príspevky: 1624
Dátum registrácie: 04.11.2022 13:45
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa fzubaty »

lubos zimovcak napísal: 16.02.2023 15:29 Mne je to taaaak u riti Tvoj názor a názor deti, ktoré prakticky nešoferuju, že až... :40bd:.
Nemysli si, že budem niečo iné písať, než svoje VLASTNÉ skúsenosti, len aby som sa zapáčil pubertiakom... :::
Je pravda že prakticky puberťáci nešoférujú. Majú strach, že stretnú oota na letných gumách v snehu.
lubos zimovcak
Príspevky: 3433
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Re: Audi Allroad c5 2.7T LPG

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Keď Ti tu otvorene napíše Milan Hlavatý, ktorý opravuje autá a práve koncern je jeho obľúbené pole, že to nie je dobrý nápad, Herin Ti napíše svoju skúsenosť s Mazdou ,ja som tu tiež tuším písal, ako som si splnil detský sen a kúpil ako prvé auto Tatru 613 v 20-tom roku veku ..., ako čistý debbill... :3c90: :40bd: , najhoršie auto aké som kedy mal...,tak teda, keď Ti tu napíšu svoje VLASTNÉ skúsenosti ľudia, ktorí si tým už prešli ....

A napriek tomu idú práve tí, ktorí s tým evidentne žiadnu vlastnú skúsenosť nemajú, radiť, " wau, kúp si to..." :40bd: , tak už potom
fakt neviem .

Píšte si svoje vlhké sny na ss, aby sme si poniektorí nedovolili uraziť vaše city a nadšenie, lebo nepišeme, čo chce pár pubertiakov počuť...

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 50 neregistrovaných