Audi A7 - prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pizzamen
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2009 12:32
Zdieľať na Facebook

Audi A7 - prevodovka

Príspevok od používateľa pizzamen »

mam audi a7 180kw problem asi s prevodovku? viletia otačky až potom zaradi rýchlosť a trhne z autom čo to može byt?
knss
Príspevky: 557
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:31
Bydlisko: BA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa knss »

Hybaj ho do autorizaku...
pizzamen
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2009 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pizzamen »

idem idem len reku čo tomu može byt hadam tam neneham celý dochodek :)
halifaxs4
Príspevky: 77
Dátum registrácie: 25.12.2010 14:05
Zdieľať na Facebook

prevodovka

Príspevok od používateľa halifaxs4 »

ak je auto este v zaruke tak jedine autorizak ak nie tak lacnejsie ta vyjde druha pouzita prevodovka ako oprava...mam taku prevodovku ak bude treba...
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Teraz sme riesili taku prevodovku.
Oprava riadiacej dosky prevodovky 980 eur.
Cakacia doba 10 dni.
Od vtedy auto jazdi ako ma!
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pizzamen napísal:idem idem len reku čo tomu može byt hadam tam neneham celý dochodek :)
No zial jeden ti bude urcite malo. Ale ak by ta to malo zruinovat tak ten car kludne odkupim. A7 sa mi vzdy pacila aj ked s automatami mam uz nocne mory. BMW 730d 2009 automat mi odisiel po tyzdni, Touareg 2011 po mesiaci, superb 2011 na druhy den po kupe. Normalne som si myslel ze som uz ja na chybe :40bd: Bojim sa uz automatu ako romak sprchy. Inak mal som medveda C classe 2002 a ten mal 650000km a automat radil ako novy a to v nom nik ani olej nemenil nikdy
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

v tom aute je vsetko v diagnostike, tak chod to napichnut do servisu. Bude stastie, ak to bude RJ prevodovky, co byva najcastejsie, lebo ta prevodovka je dost chranena a ak nebolo burane, alebo nejako inak poskodene, rozoberane a pod., tak samotna prevodovka bude o.k. A v servise pozru aj prevod.olej. Inak, keby odisla RJ prevodovky a aj prevodovka, tak taky dochodok , co by ta to stalo, by som chcel mat a potom uz nerobim nic....
pizzamen
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2009 12:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pizzamen »

auto nebolo burane mam ho mesiac doniesol som ho z nemecka a v zaruke už neni ale v servisnej kniške je napisane že minuli rok v audi bola menena mechatronika auto ma 130tis km jebol som za neho 40tisic euri a kukam sa na neho jak vrapci na nom seda :) :)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

pizzamen napísal: jebol som za neho 40tisic euri a kukam sa na neho jak vrapci na nom seda :) :)
Vidíš , bežný človek by si za 40litrov postavil pekný bungalov (alebo deťom) ,a tiež by sa kukal jak na ňom vrapci seďa :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

pizzamen napísal:auto nebolo burane mam ho mesiac doniesol som ho z nemecka a v zaruke už neni ale v servisnej kniške je napisane že minuli rok v audi bola menena mechatronika auto ma 130tis km jebol som za neho 40tisic euri a kukam sa na neho jak vrapci na nom seda :) :)
Presne pre toto sa automatov obavam. Kua 40 a neni uz v zaruke? A ja reku ponuknem ti daku dvacku za pokazene :d :D
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

cviro123 napísal:Zda sa vam niektorym, ze by tu bol blsak?
Preco blsak? Clovech chce pomoc tak jedna z pomoci je aj predat mu prevodovku pripadne zbavit ho auta lol Ci?
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ak to nemas americku verziu, tak je tam 7st. dvojspojka DSG, pre americky trh su tam 8st.tiptronic. Ak menili mechatroniku, tak to snad softovo zadaptovali, ale toto nie je na riesenie cez PC, musis do autorizaku, alebo kde robia profidiagnostiku a7.
vlastimil213
Príspevky: 350
Dátum registrácie: 30.11.2013 22:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlastimil213 »

[/quote] Vidíš , bežný človek by si za 40litrov postavil pekný bungalov (alebo deťom) ,a tiež by sa kukal jak na ňom vrapci seďa :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:[/quote]

Vidis a tu si bezny clovek kupil auto no a ? Pytal sa nieco ine a nie ze ma postavit detom dom absolutne odveci
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vlastimil ,ty budeš asi jeho brat . Ak by si porozmýšlal na čo tam bola použitá "red color" tak by si pochopil ,že poukazujem na to -hoci má 40litrov na auto ,na doučenie gramatiky mu asi chýbajú mozgové bunky.
No a kedže je toto forum verejné tak sa tu môže vyjadriť každý. Aj keď po niektorých sa Štúr v hrobe obracia. Bežný asi nebude, lebo len trúba dá 40 za auto na ktorom sa za mesiac pokaká prevodovka.Podla mňa "bežný" slovenský občan je skromnejší. lol lol lol :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pizzamen
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 25.02.2009 12:32
Zdieľať na Facebook

oco13

Príspevok od používateľa pizzamen »

jebat na gramatiku pýtam sa tu na prevodovku a jebnute rči či viem alebo neviem gramatiku ma nezaujmaju 40litrov som zarobil za pol roka aj bez jebnujet gramatiky chcel som len vediet či sa niekto už stretol stou chybov som objednaný do audi servisu až 3 septembra skor nemaju volne a to že za mesac klakne to auto uplne som to vedel kupoval som to zo salonu v nemecku tak som predpokladal ze to auto bude ok dufaam že si raz kupiš aj ty take auto

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných