Audi A6 C7 - chip na 180 kw

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

krawa napísal: Oco13
Ty uz by si mal ist na dochodok,nenapada ma rozumny dovod preco robit soferom audi zle,hlavne ze moralizujes a potom sa priznavas ze sa chovas ako ch***,dospele fakt,keby mne urobis klucku len tak,tak ta vytiahnem z auta a doma by ta este dlho nevedeli identifikovat kto si,teraz ma ukamenujte????
nezabúdať aj na BRZDY a ostatné veci. Už veľa ľudí na to doplatilo...
Nikto ťa nebude tu kameňovať - ale pozri si čo píšu aj iní.
Ako šoféri tu nikto nezvládate ani 50kw, ale chabrete sa za 200kw.
Prečo tvrdím že nikto nezvládate? lebo si pozri štatistiky nehodovosti - to je tabulka , ktorá jasne hovorí proti kw na cestách.
A ja nerozlišujem či niekto segí v afdinke, bavoráku alebo aj v porsche, ale kua rozlišujem ak ma niekto v dedine obieha stovkou, ak vidím že niekto naschvál zrazí mačku alebo prejde ježka.
V princípe som proti akýmkolvek kw na cestách tie v kamionoch zabíjajú ekologiu a tie v osobákoch zase ludí.
Čo myslíš čo sa stane ak z jedovatého robotnika ostane jedovatý dochodca?? Neurobím ti klučku autom, ale skočím ti do cesty na prechode. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Krawa to napísal veľmi trefne..podaktorí idú mimo obce 60-70 a vidím to dennodenne...aj dnes ráno VW Polo bez zjavnej poruchy vyšlo z obce, za ním 2 autá a potom ja..ide 60...prejdeme asi 200 metrov a ide stále 60..tak už som sa naštval a musel ich predbehnúť všetkých troch...síce som na to nepotreboval 250 koní výkonu ale stačilo mi na to aj 120 :))
So silnejším autom by som ich dal dolu o niečo rýchlejšie..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Herin - to som kludne mohol byť ja.
Z roboty idem na tempomate 55 a NEOPLATI sa mi pridávať na 3km medzi dedinami. Miniem palivo na zrýchlenie a miniem energiu na brzdenie, za získaných 10 sekúnd? NAČO ????
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Fakyu
Príspevky: 80
Dátum registrácie: 19.08.2007 13:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fakyu »

oco13 napísal: Toto sice môže byť pravda, ale treba si uvedomiť celkom inú vec - každého z týchto pisatelov stretneš aj na ceste a každý reaguje +- ako tu. Neviem či by si to rozchodil ak by si na svojom preposilovanom stroji ublížil rodine Mp3Turba, a napráiklad o mne je známe, že urobím inému na ceste zle už len kvoli tomu že sedí v "Afdinke"
Takže hlavne túto stranku "takýchto for" si treba uvedomiť. :4012:

Oco - Sledujem ze je pre teba bezna prax si takto protirecit. Ale myslim si ze vacsina prispievatelov ta tu uz berie ako reklamu na markize - tvoje prispevky jednoducho ignoruje a preskoci- neustale sa opakujuce tie iste zakomplexovane reci, bez vypovednej hodnoty, marne tuziace po pozornosti.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Fuckyou - ešte prosím o upresnenie - v čom si protirečím??? ak možno citácie lol
A ako ma dokážeš "ignorovať" na ceste :40bd: :40bd: :40bd: Ak ti nedám prednosť na kruháči, lebo ja mám vrak a tak si pozor dávať nemusím. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

berte to tak, ze oco to nerobi tak ako to pise, ale svojskym pristupom sa snazi naucit ludi jazdit a pouzivat auto v dnesnej zahustenej premavke....asi mu to vychadza z dlhorocnych skusenosti a denneho stretania sa s vyplodmi dnesnych autoskol....inak k cipovaniu aut som tolerantny, nech si robi kazdy so svojim autom co chce, ja mam najradsej original,asi som stary....
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Mojim cielom je vyvolať vášne. lol
A tolerantný som aj ja . Kludn pojdem v kolone aj s Hamiltonom - ak pojde v dedine 50 a nezrazí žiadnu mačku.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Mne odjakziva vtlkali do hlavy, nepozeraj na inych, pozeraj na seba, nestaraj sa do zivota inym. Skus ist prikladom a hlavne NEHOVOR o tom.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Musím hovoriť - ako inak vyvoláš vášne, debatu diskusiu , nadávky ..... a tým aj kliky na prežitie tejto stránky. :40bd: :40bd:
Lebo otázka, a návod na riešenie sú dva kliky ktoré majitelov nezachránia. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fastcharge »

jergusko napísal:
mp3turbo napísal:no jasne, 140kW zdvihnute na 210kW uplne beztrestne. To su ale sprostaci v tej automobilke, desiatky tisic inzinierov, stovky tisic hodin v labaku s vybavenim za MILIARDY penazi, ktori toto nevedeli spravit.

Mne je to jedno, kludne maj aj 725kW. Len ti hovorim ze žiješ v ríťi nezmyselnych čísel, pardon ríši som chcel napisat. A to ti hovorim ako majitel dvoch dvanastvalcov ktore netrebalo čipovať.
Myslíš tie desiatky tisíc inžinierov, ktorí nám do áut vymysleli DPF a Auto štart stopy, trojvalce, elektrické servá a podobné kraviny? Myslíš tie desiatky tisíc inžinierov, ktorí nás tlačia do de***, lebo nevedia násobilku a fyziku základnej školy, aby si zrátali, či to vôbec bude čím nabíjať?
Keď už aj mp3turbo píše takéto ho***, to už môžme celé fórum zatvoriť.
Samozrejme. Ti inzinieri su prakticky geniova pretoze musia navrhovat auta splnajuce najprisnejsie normy za stale nizsie vyrobne naklady. Ono sa o tom strasne dobre filozofuje pri pive, ale skus si to :)
herin
Príspevky: 1273
Dátum registrácie: 26.06.2008 08:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa herin »

Pred 15-20 rokmi sa nič nehovorilo o nejakých prísnych normách a autá nejaké extrémne výkony na hranici svojich možností nemali a vtedy mali inžinieri hodne popustené uzdy..
Ja som mal mazdu 626 2,0i 16V a mala pokašlaných 116 koní..myslíš že ani vtedy by nevedeli z toho auta vydupať aj 150-160 PS?no veru vedeli, len robili autá aby aj niečo vydržali a nie ako teraz oturbené prdítko Opel 1,0 3 valec 140 koní..
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

fastcharge - toto je krutá pravda, len aby sa niečo dosiahlo tak iné musí ustúpiť bokom. Veličiny si každý už dosadí sám.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
fastcharge
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 02.09.2021 19:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fastcharge »

Samozrejme. Dnes proste tie auta musia byt ekologicke, alebo aspon ekologickejsie. To si nevymyslaju inzinieri, oni len vymyslaju ako to dosiahnut. A dosiahli to.

Lenze ked sa to skombinuje s tlakom na co najnizsie naklady, tak vlastne chceme motor ktory nic nezere, nic nevypusta, nic nestoji a leti ako vychor. A dat toto dohromady ... to chce genia a je vlastne zazrak, ze tie motory dnes este ako tak funguju.

Zase si obcas hovorim, ze to nie je uplne blbost. Nedavno som sa bol prejst a z dvora na dedine akurat vychadzala taka stara Astra v kombiku (tusim rocniky okolo 2000, neviem oznacenie) a smrad z vycfukovych plynov som citil cely cas ako som siel dole ulicou. Ak by dnes takto jazdilo kazde auto napriklad v BA ...

herin: tak zase ... pamatam si Hondu Civic 1.5 V-Tec. To malo tusim 84kW, co je tiez nejakych 115 koni a videl to niekedy niekto pokazene ? To auto malo 6000rpm+ snad predpisanych a tie motory boli neznicitelne.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Kdeže - vráť sa do 50tych rokov keď ešte ludia boli voči sebe ludskí a doprava znamenala Škodu 706 RTO s vlekom. :40bd:
[img]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... 281%29.jpg[/img]
Nemáme nárok na individualnu dopravu , lebo tá plodí skoro všetko zlo v republike.
Skoro , celkom všetko zlo plodia politici. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

Jaaaj zasa hromženie na inžinierov, že vás to stále baví :D:D

V starej robote sme mali DCRM oddelenie čiže Design to cost and reduction of material. Každý mesiac som musel vedeniu referovať, koľko materiálu, napr. hliníka sa podarilo ušetriť na projekte aby bol spokojný zákazník napr. VW a moje vedenie. Ak som nesplnil daný cieľ tak variabilná mesačná zložka mzdy cca 20% išla papá. V dnešnej dobe, keď montér na linke zarobí 900 až 1300€ v hrubom sa ponúkajú skúseným inžinierom v automotive platy od 850 do 1500€ v hrubom :D treba si to ísť vyskúšať, robiť vývoj, neobanujete :D

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných