Audi a6 c7 2014

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

Kto? Ja. Preco? Lebo je to pravda.
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Samozrejme,vieš o dvojspojke asi toľko ako ja o jadernej fúzii.To ale nie je prekážka aby si nepriniesol svoj fundovaný názor na vec.
jasnelka
Príspevky: 61
Dátum registrácie: 15.10.2014 12:02
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa jasnelka »

dvojspojka vs. hydromenic maju obe svoje pre a proti ale asi neni nahoda ze A4rky maju dvojspojku a A8micky maju hydromenic. Tym je asi povedane vsetko.

Osobne si myslim ze ak by bola moznost zvolit typ automatickej prevodovky do noveho auta (co samozrejme mozne nie je), tak si vacsina vyberie hydromenic. Vyhoda pri A6 C7 je ze volbou motorizacie vies ovplyvnit aj typ prevodovky (3.0 BiTDI ma hydromenic, ostatne DSG).

+je obrovsky rozdiel medzi suchou a mokrou dvojspojkou a hlavne u VW group maju problem so spolahlivostou/zivotnostou suche DSGcka
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nechcel som to sem písať...
Kvoli individuam ako "cicmanec" a jeho asi 6-tim klonom,teda roznym nickom, ktoré spravuje jeden a ten ístý duševne chorý človek. :d :D
Som sem prestal prispievať...hoci čitam prispevky skoro každý deň...
A cez SS ,či iné internetové platformy som v kontakte aj s niektorými prispievateľmi,ktorí mali tu česť stretnuť sa s p.Hlavatým aj osobne..
A jeden z nich sa vyjadril,že Hlavatý za celý čas okrem svojich platiacich zákazníkov,nikomu z tohto fora,naozajstným spôsobom nepomohol... :..:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Zaujímavé.Mám ozaj velkú kadenciu kontaktov,ale vonkoncom nepamätám žeby sa niekto vyjadroval o tretej osobe z fóra.Teba sa dokonca ozývajú len aby ti oznámili skúsenosť z osobného kontaktu..Hmm,bol tu raz jeden premiér ktorý nachádzal na stole zaujímavé veci.Ty si snáď ukované klamstvo celý chlap,presne ako ten hajzlový premiér

Ako google guru tak super vec že na mňa máš niečo negatívne si dobre odložíš na neskoršie použitie...tak daj
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak niekto píše ...prepáčte že píšem takto,na fóre by ma zosmiešnily...nehovoria a ani nemusia kto je ten alebo tí pre "pôsobenie" ktorého svoj "voprós" napíšu radšej v ss. Pre mňa si lajno celý na komplet,nemám potrebu sa tebou zaoberať,to je ako pád do žumpy.Chcem len jedno jediné,aby fórum nebola žumpa lebo je plná takých hovien ako ty.Donedávna som nebol ochotný použiť takýto slovník lebo to je ako úder do lajna,ale je mi dnes totál šumafuk.Z hajzlom sa nedá baviť inak,a kludne napíšem že ma vonkoncom nezaujímajú ani konzekvencie z napísaného.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan niečo pre nás starších. Mne sa to ešte nedarí, ale verím že raz to dám aj ja. lol
Obrázok
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa martincichy »

S mhlavatym som pretelefonoval nejednu hodinu, poradil mi - navigoval pri rieseni problemov a ... zadarmo. Ozaj, nie vzdy je dobre vyklopit vsetko po lopate - niekedy je lepsie naviest na cestu ako na to. Vtedy clovek pouzije sedu koru mozgovu nieco sa nauci, nieco nastuduje.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan má až neskutočné socialne cítenie, až tým ubližuje sám sebe. Ja pred ním smekám klobúk. :300f:
Len jeden človek celú spoločnosť nezmení, on je práve tá výnimka čo potvrdzuje pravidlo - že sme banda zmrdov. :..:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec3
Príspevky: 82
Dátum registrácie: 11.06.2022 14:41
Zdieľať na Facebook

Re: Audi a6 c7 2014

Príspevok od používateľa cicmanec3 »

cenamcic napísal: 12.07.2022 18:33 Mne stačí jeden fungujúci.
AJ ten ti nefunguje....
Som ukazkou nefunkcnosti tohto fora.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných