Audi A6 - automaticka prevodovka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

psamuel
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.10.2015 19:17
Zdieľať na Facebook

Audi A6 - automaticka prevodovka

Príspevok od používateľa psamuel »

ahojte mam audi A6 2.5 tdi Quatro 2002 r auto ma najazdene 290000 mam problem z automatickou prevodovkov zrazu mi pretal fungovat tiptronic ide iba v prvej richlosti a ked jazdim v D tak ked radi do tretej richlosti tak ide na visie otacki a potom yaradi do tretej a ihned aj do stvrtej nevie nigdo poradit co sa stym da urobyt
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Na základe čerstvej registrácie a tiež na základe pravopisu by som povedal že si si prišiel urobiť z ludí dobrý deň.
Ak sa mýlim tak prepáč, čo s tým urobiť? Dať repasovať za velké groše, alebo sa toho zbaviť, lebo tvoja varianta auta je hotová čierna mora
psamuel
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.10.2015 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa psamuel »

kolko stoji repas?
psamuel
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.10.2015 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa psamuel »

to auto som kupil pred mesiacom fungovalo to normalne okrem tej tretej richlosti a prave dnes sa mi to stalo ze som skusil tiptronic a zrazu to nefunguje preto som sa sem zaregistroval aby som sa opital ci nevie niekto poradit v S to radi normalne v D radi do tretej vo visich otackoch a tiptronic prestal fungovat
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Ty si kúpil auto s automatickou prevodovkou ktorá už pri kúpe neradila tak ako mala??????????
A teraz prídeš a pýtaš sa čo stojí repas???
To si si mal zistiť pred kupou aby si vedel či je pýtaná cena za auto adekvátna

Ja normálne nechápem...

Vieš prečo to predal? Lebo sa mu do toho nechcelo valiť velké peniaze a to nevravím že motor je tiež lahôdka, ktorá vie vyžmýkať penaženku.
psamuel
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 09.10.2015 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa psamuel »

to som kupil od znameho a nezdalo sa to az tak zle mislel som si ze na tom staci urobyt servis na prevodovke ako motor funguje perfektne nevedel som ze ta tretia richlost je az taki problem do tretej radi na 2300 otacok a potom hned zaradi do stvrtej
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Akýkolvek automat ak neradí tak ako má tak to býva väčšinou sakra drahý problém.
Ked ti povedia 1500€ tak budeš asi prekvapený, ale treba s tým rátať
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Aj 1500 moze byt malo... Pri Q to bude asi cez 2000.
No hlavny problem bude najst niekoho schopneho, alebo mat velke stastie.
Ale zas aby to nebola az taka hroza... Treba najskor urobit diagnostiku prevodovky a aj motora, nakolko na radenie ma velky vplyv aj on (vaha vzduchu atd.).
Kupit Audi 2.5 V6 s vadnym automatom, no klobuk dole. Horsia (nakladnejsia) kombinacia ani neexistuje.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to dosť drahá kombinácia ak je problém,ako obdivujem odvahu nového majiteľa,lebo ja by som si tú kombináciu nenechal ani darovať,a to by ma čokoľvek stálo iba tie diely,ale aj to úplne stačí v tomto prípade.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

no najlepsie bude ak sa toho zbaviš ale pochybujem ze najdes podobneho kupca ako ty.to auto je problem nad problem.to mas odvahu kupit take auto.si šampion to sa musi nechat.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Je to dosť drahá kombinácia ak je problém,ako obdivujem odvahu nového majiteľa

nie odvahu, ale priam hlupost. Ach pardon sladku neznalost.

Bavime sa o 2002 Ojdi, takze jeho hodnota je taka aka je. Ked uz pri kupe bolo zrejme ze nieco nemusi byt v poriadku s prevodovkou, tak realna hodnota celeho auta je HRUBO MENSIA ako hodnota len ciastocneho repasu tejto prevodovky.

Seriozny, akoze fakt seriozny REBUILD (teda nazvime to repas) tejto skrine moze veselo preskocit sumu 4.000 eur. Skoda ze mi nejde server, by som dal fotografie ktore zamrazili uz nejedneho "prevodovkara".
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

samuel pocitam ze ty si nas cierny spoluobcan ktory zijes znasich dani - nehnevaj sa ale tvoje vyjadrovanie a pravopis tomu nasvedcuje , prisiel si z England a kupil si si borec Aufdinku -- daj to do servisu more ked si kupil hovadinu co nikto nechce , jednoznacne prevodovka na repas nachystaj si dvojku a auto chvilu opat pojde , kupis aj spicate topanky az mozes frajerit
bady555
Príspevky: 215
Dátum registrácie: 12.03.2010 07:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bady555 »

a potom pojdu vacky a dalsich 2000e alebo cepradlo :D no nekup take auto...ludia su blbi, stale to niekto kupi a potom place...tie auta idu uz okolo 1500e
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Cena auta klesla na minimum a to umožňuje aby si ho kúpil aj človek z minimálnej mzdy.Lenže auto nebolo nikdy určené pre túto klientelu a ešte navyše vekom a kilimetrami stúpajú náklady do nebeských výšok.To auto je obrovský paradox,kúpiť sa dá za minimum a servisovať za maximum,potom je klasika že to pláta päť nesolventných majitelov až niekomu zostane čierny Peter
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Samuel akože nič v zlom a teba sa ta možno netýka,toť som bol na pumpách vedľa mňa tankoval mladý čávo do A6 šiltovka doprava,tváril sa ako keby vlastnil diamantové bane niekde v Afrike,keď odišiel s riadnym odpichom tak za ním zostal čierny kúdoľ ako keby horela menšia chemická fabrika,nedalo mi to pozrel som na stojan,predstavte si natlačil tam až za 4 éčka nafty :300f: :300f:

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6 a 15 neregistrovaných