Audi A6 2.5tdi 110kw 1999

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
egon
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 11.03.2015 22:13
Zdieľať na Facebook

Audi A6 2.5tdi 110kw 1999

Príspevok od používateľa egon »

Dobrý deň chcel by som sa spytať či niekto nema postup ako sa meni olej v automatickej prevodovke (5-stupnova+tiptronic)popripade ako sa da zistiť hladina oleja dakujem. :2f93:
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

Je toho plny internet hod si to do guugla.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Kód: Vybrať všetko

http://uloz.to/xd6TJkny/tiptronic-olej-rar
Snad pomoze.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

daj mechanikovi 20e za robotu a urobi ti to na pockanie.nemusis sa nad tym zatazovat.mam chlapca mechanika v poslednom case mi meni filtre aaj olej vratane gumičky na stieracoch.ja nemam na to cas chlapec zarobi a ja o starost menej.mozem sa spokojne venovat svojim aktivitam cize idem na ryby. :40bd:
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Nie je mechanik ako mechanik.Zazil som ked do dielne prisiel chlapik zo superbom ze mu to zle kvaltuje.Nooo,miesto 8 litrov tam mal 3 litre.
A zazil som aj ked chlapik potreboval na Golfe nastavit len vstrekovacie cerpadlo.Auto dotiahli,pozrem pod kapotu a motor nikde lol Ostal som zavzdusneny ze motor je v kufri.Pozrem do kufra a motor do suciastky rozobrany.Ze jeho mechanik si s tym nevedel dat rady.Tak som mu vyuctoval aj robotu jeho mechanika :4012: Po case z autom a po skusobnej jazde odisiel domov.Za tyzden mi vola ze mu nejde motor a ze len menili rozvodovy remen.Ci nebolo pretocene cerpadlo?A este sa ten jeho mechanik hadal ze z nicim nepohli.To bol pan z dvomi mechanikmi,jeden rozoberal,druhy skladal.
Ale cest vynimkam :300f:
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Tak je to správne! na všetko nám treba odborníkov a každý má robiť len to čo ovláda. Takže jeden vedel len rozoberať....môže on zato, že v škole keď sa učili skladať, tak bol akurát ochoretý??? :40bd:
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

dobre ti radim - ani to z pohladu na tu otazku neskusaj a chod s tym rovno do servisu/aj ked s r.1999 netreba hned do autorizaku/ a nech ta hreje dobry pocit, ze si dal zarobit cloveku,ktory to vie.Inak skoncis ako Pat a Mat. lol :b:
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Zachvilu tu bude tema: "Pomoc neviem zlozit AT na Avdi dva-pat tedeii, lebo som bol zgrlavy dat dve kila mechanikovi."
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

A v com je problem?Tesnenia sa vyseknu z gumaky,O kruzky z prezervativu a tam kde to bude tiect sa to prebehne COckom :40bd:
Tak ako sa hovori o automatoch ze su spolahlive,ludskou blbostou sa daju aj do.urvit.A kto to nevidel do sroba rozobrane,nepochopi.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Dep, fzubaty, tatkotom a 62 neregistrovaných