Audi A6 2,4 benzín qattro 125kw rv. 2002

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

palso20
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2014 21:06
Zdieľať na Facebook

Audi A6 2,4 benzín qattro 125kw rv. 2002

Príspevok od používateľa palso20 »

Ahojte chcel by som vás poprosiť o skúsenosti a o rady... Mám takúto chybu na aute padajú otáčky a ide všetko normálne az na to keď sa zohreje voda v chladiaci na 90* vipne auto a ide naštartovat keď klesne pod 70* alebo keď je úplne studený. Ak viete poraďte .. Ďakujem
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Pre začiatok by som radil používať interpunkciu...
palso20
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 12.02.2014 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa palso20 »

Frajer si a veľký ponáhľal s tým tak mi sem nepís blbosti píšem to cez iPhone a dopĺňa mi to!! A nevieš citát a pochopiť to bez toho načo si tu aby si tu opravoval chyby???!! Nemám teraz druhu hodinu Sjl a diktát debilko dakujem
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Ak Ti to ponáhľalo, mal si to šupnúť do najbližšieho servisu!....a že si darebný ešte aj nastaviť si telefón aby písal jak je zvykom na SK. Ak máš americký telefón mal si napísať na nejaké americké fórum. :4090: Aby bolo jasné ja som to prečítal asi 3x a tiež z toho mám dosť hokej čo vlastne ako , kedy a prečo???
PS: možno blbne teplotný snímač. Takto sa auto neopravuje ...neviem čo získaš tým že Ti tu 10 ľudí napíše 7 možných príčin.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných