Audi A4 2.0 TDI 16v b7 BRE - olejové čerpadlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pNeries
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.03.2011 11:32
Zdieľať na Facebook

Audi A4 2.0 TDI 16v b7 BRE - olejové čerpadlo

Príspevok od používateľa pNeries »

Ahojte dúfal som, že mi to nebude treba ale po roku bez vážnejšieho servisu som tu zas :D prdlo mi olej.čerpadlo - presnejšie starý známy "šesťhran" týchto motoroch sa rozhodol vypovedať službu
Takže :
- mám už vybraté von celé olejové čerpadlo čo sa dá robiť na mojom mieste ? možnosť 1.repas / 2.nové / 3.používané
- posledných 24 hodin som prelistoval kompletne slovensky web ,kde sa da zohnať ,to čo hľadám -výsledok hrozný - desivý - slováci si asi nie sú ochotný pomôcť,jediný ochotný pomôcť bol poľský predajca (obavy len pri slove polsko)
- ľudkovia prosím vás pekne hocijaká pomoc (odporučanie na niekoho znameho čo robí repasy, alebo iné možnosti ako zohnať olejové čerpadlo na Slovensku

VEĽKÁ VĎAKA -
pNeries
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.03.2011 11:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pNeries »

>>lakinooo - samozrejme presne som čakal takúto pomoc - keď nevieš pomôcť načo to komentuješ ?!
- a ešte moderator :D už chápem asi sa nudíš :D pohoda
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

kasli na polakov, urob si radost, behni do audi, urcite maju tolko, ze az predavaju :3035:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak napíšem že poliak je tisícnásobne solidnejší,tak tomu budú rozumieť všetci čo s nimi spolupracujú dlhé roky a zobchodovali tisíce položiek.Vyber si predajcu zo 100% hodnotením predajov a báť sa ozaj nemusíš.Alebo predpokladáš že ak niekto zobchoduje 5000 takých vecí bez jediného negatívneho komentára tak čaká prave na to aby vypiekol z tebou ?! Nesmieš obchodovať z nedôveryhodnými a to znamená že číslo 99% je dosť zlé.Slováci by mali cca kolko % ? len tak odhadom ? 0,2 ? 0,3 ?
Cumo
Príspevky: 128
Dátum registrácie: 05.09.2007 18:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cumo »

No ak to dáš do Poľska máš to lacnejšie ako keď to dáš niekomu na Slovensku a on to pošle do Poľska ! Slovenská realita !!!
PROCHY603
Príspevky: 3800
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

Mas zly GOOGLE :40bd: :41c2:

Tu mas firmu z CZ.

LINK: http://www.vyvazovaky.cz/ :41c2:
pNeries
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 01.03.2011 11:32
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pNeries »

- nemám predsudky voči poliakom (len ich práca a výrobky nemaju dobrý rate všeobecne - tak radsej dam 300 a podporim slovaka ako 180 do koša )
- VYVAZOVAKY.CZ - ( momentálne dovolenka je to tam hluché )
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

Ludia trošku to upresním ...chcel som od Vás poradiť nejakeho znameho firmu hocikoho na slovensku kto mi vie zohnať olejove cerpadlo ( 2.0 TDI 16V b7 BRE ) - ASAP -
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Cumo napísal:No ak to dáš do Poľska máš to lacnejšie ako keď to dáš niekomu na Slovensku a on to pošle do Poľska ! Slovenská realita !!!
a v cz je to iste :2f93: pozeral som aj nemecke stranky a vychod germanie je tiez to iste.aj ceny rovnake.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

pNeries napísal:- nemám predsudky voči poliakom (len ich práca a výrobky nemaju dobrý rate všeobecne - tak radsej dam 300 a podporim slovaka ako 180 do koša )
- VYVAZOVAKY.CZ - ( momentálne dovolenka je to tam hluché )
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________

Ludia trošku to upresním ...chcel som od Vás poradiť nejakeho znameho firmu hocikoho na slovensku kto mi vie zohnať olejove cerpadlo ( 2.0 TDI 16V b7 BRE ) - ASAP -

Tvoja vec čo robíš,ale evidentne ťa poteší ak ťa podfúkne domáci,predbežne to vidím tak že robíš všetko pre zlý výsledok a nové poučenie.Tak CZ ako SVK beží na tom istom podfuku,ale priplatiť si môžeš okľukou,už to tu aj niekto písal.Najviac proti nim zbroja a ohovárajú ich tí,čo prekupujú na ich veciach.Veď na to raz prídeš,v čom je fígel.Oni totiž dodávajú aj dielčie kusy,tj čiastkové diely ktoré pneskôr tvoria jadro "repasu" na SVK spôsob.Ostatné dorobí striebrenka a duch vlastenectva.Mňa predbežne podfúklo iba kopec slovákov a žiadny poliak,a to už cca od 2009 beriem všetko iba od nich,ibaže to každému oznámim odkiaľ to pochádza.Ani jediná reklamácia...stačí ?!! Lenže ich veci ja aj montujem,takže nik nemôže vykrikovať že polské repas turbo je nanič.Nanič je leda jeho slovenská montáž tunajšieho šuflikanta
Ja tému opúštam,toto nemá význam
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

A teraz je vlastne o com diskusia? Sak kupim len cerpadlo a nie komplet aj s vyvazovakmi....
Cerpadlo + tycka + segerka a za hodinu sa vozim.
200€ stoji nove oe cerpadlo druhovyroba od 100 do 150€, tycka + segerka 5€.
Len ja som musel este vymenit aj vacku, zdvihatka, turbo atd :4090: (Sharan 2.0 BRT)
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

lubos zimovcak napísal:Poliakov je skoro 40 milionov
aj nas bude tolko, o 10 rokov, az sa nam tu ta moslimska háveď namnoží :40bd:
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Tiež beriem xy vecí z polska, ešte aj do domu som objednával a všetko úplne v pohode. Akurát cena bola priaznivejšia ako u nas. Nechápem ľudí, čo majú predsudky, ak ich máš nech sa páči Audi predajna ...
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Presne tak...Slovák vie akurát nakydať na všetkých okolo...Jak odrbávajú Poliaci, a predávajú a vyrábajú šmejdový tovar, jak Chorváti, keď tam je na dovolenke na 10 dní v roku ....atď, len tu doma sme všetci super.....Tu je svetažiť!!! :2f93:
m.f.
Príspevky: 158
Dátum registrácie: 01.04.2010 10:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m.f. »

Ak ti odisiel nahon olej.cerpadla a motor si nachal este chvilku bezat,odislo ti pravdepodobne aj turbo.
Mam v ponuke hriadele aj zo 6-hranom za 240 eur.
Ak odislo turbo tak 250 eur.
Ak mas zaujem v pondelok mozem poslat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných