Audi A4 2.0 TDI Multitronic /B8

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

gooooo3
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 17.01.2009 11:50
Zdieľať na Facebook

Audi A4 2.0 TDI Multitronic /B8

Príspevok od používateľa gooooo3 »

Poprosil by som radu kolko stoji vymena oleja v prevodovke plus filtra a adaptacia prevodovky vraj je to potrebne pri kazdej vymene oleja,cena v org- Audi servise .
Olej je potreba menit kazdych 60000 km, nedavno som ho kupoval a chcem preventivne zabranit najvacsiemo problemu pri tomto modele a to je poskodenie Multitronicu rezerva je este 20000 km na olej dakujem (motor-caga,2TDI ,8st.Multitronic.rok 2008 auto ma 220000 km a ide zatial super
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Ak si to chces spravit v autorizovanom servise taak to je taky problem tam zavolat a vyzistit co treba?

U grazovych majstrov pocitaj plus-minus tristo eur za olej, tridsat za filter a stovku za robotu.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
miso.eu
Príspevky: 363
Dátum registrácie: 30.07.2011 14:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miso.eu »

Tak tristo eur nestal ani olej do Land Rover Vouge 2015. Do tejto prevodovky nech ide 6 litrov oleja a 50eur liter to by musel byt "dozivotny" :3035: U garazmajstra by som si to ale vymenit nenechal, kedze nejde len o jednoduche vypustenie a napustenie ako je to napr u variatora od Toyoty. V originalnom servise by som pocital so sumou 30e/liter x 6 + 70 filter + 150 praca = 400e.
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Ale no, do BMW ZF AT ide liter oleja po styridsat euro, plus filter plus robota.
Do prevodovky ide cca osem litrov oleja.

Cize to mas tristopatdesiat len za material a to sa tej prevodovky nikto ani nechytil.
Audi ma o trosku nizsie ceny nez BMW.
Tak preto som strelil odhadom tristo eur plus robota ale mozem sa mylit.

Normohodina v autorizaku na premiovu strednu triedu je circa sedemdesiat eur.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
erikfrog
Príspevky: 909
Dátum registrácie: 06.11.2011 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erikfrog »

miso.eu napísal:Tak tristo eur nestal ani olej do Land Rover Vouge 2015. Do tejto prevodovky nech ide 6 litrov oleja a 50eur liter to by musel byt "dozivotny" :3035: U garazmajstra by som si to ale vymenit nenechal, kedze nejde len o jednoduche vypustenie a napustenie ako je to napr u variatora od Toyoty. V originalnom servise by som pocital so sumou 30e/liter x 6 + 70 filter + 150 praca = 400e.
Pane boze, ved to nie je raketoplan. Filter, Olej vypustis napustis a skontrolujes podla PREDPISANEHO POSTUPU a je to.
Cena za liter oleja 10-25€ podla toho co tam chces.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných