Audi A4 1.8 T

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

petogu
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 30.10.2008 16:14
Zdieľať na Facebook

Audi A4 1.8 T

Príspevok od používateľa petogu »

zdravim vsetkych..ma audi a4 1.8t 132kw b5 a problem je ze pri jazde ked pridam plyn tak sa ozyva neskutocne hucanie od vzduchoveho filtra.tak napr,vozidlo stoji.nastartujem a ked pridavam pri motore a zacina turbo tlacit hadice sa nafukuju tak jednosnacne pocut hukanie od vzduchoveho filtra..takze sa pytam co to moze sposobovat?preco sa to ozyva vo filtri?...dik
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Definuj pojem húkanie, robilo to predtým či nie ? Inak kde inde má byť počuť hlučnosť sania ak nie práve zo vzduchového filtra
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

mas turbo na odchode :4090:
petogu
Príspevky: 53
Dátum registrácie: 30.10.2008 16:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petogu »

tak to hukanie je take riadne ako pridavam tak huuu huuu ako keby sa tam vyril vzduch,robilo to aj predtym tak som vymnienal turbo repasovane..vsetko je riadne vycistene..vycistena je aj olejova vana,nove olejove cerpadlo,novy olej +ol.f.+vzduch filter...ale to hukanie tam stale je..kus mu za jazdy zoslapim na plyn a huci..a motor sa rozbieha
nicolas777
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.02.2009 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nicolas777 »

kedy si naposledy menil vzduchovy filter ? ja ked som daval novy filter tak mi tak zacalo hukat ako sanitka ( myslel som si ze turbo ide do p.... ale islo to od filtra...kupil som kvalitnejsi vzd. filter a prestalo to robit. Bolo to na 407cke 1.6hdi...
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: hudikmarian75 a 17 neregistrovaných