Audi A4 b7 1.9 tdi 85kw s Pdf help

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mirkes878
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.01.2013 20:26
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b7 1.9 tdi 85kw s Pdf help

Príspevok od používateľa mirkes878 »

Zdravym vsetkych motoristou.Mam taky problem ze sa mi raz za cas pocas jazdy rozblikaju zhavice a auto hodi do nudzoveho rezimu.auto je potom lenive jak krava.Potom musim vyp/nastartovat a vsetko ide zase ok co by to tak mohlo byt? Turbo by som vylucil nakolko som ho pred tyzdnom menil,na log ho neviem dat lebo nemam vcsds ani inu diagnostyku ak by bol niekto v mojom okoli do 80km co by mi vedel spavyt log nech napise e-mail dole uvediem.Som z Rožňavy
Este som si vsimol ze turbo nema neaky extra tah necitim ani kedy turbo zapne ked aj prudsie slapnem na plyn netrhne to ale postupne to zrychluje. Ale to je len moj postreh.ak niekto mate neake napad co by to mohlo byt napiste.
teramail878@gmail.com

Dakujem
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Rieš najprv diagnostiku a v okruhu 80km musíš mať 20 ludí čo sa tomu rozumie vrátane autorizáku
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Škála toho čo to môže byť je tak obrovská že to nemá cenu inak riešiť než dobrou diagnostikou.Navyše do úvahy pripadajú aj úplné malichernosti,ale s tým istým neštastným prejavom navonok,to nesmierne zvyšuje riziko že sa vyprázdni peňaženka na nezmyselné opravy a výmeny dobrých vecí za nové.Tu niet pomoci,musí to diagnostikou začať,tým je myslená diagnostika každého druhu,nie len zásuvka OBD. Samozrejme môže byť aj závažnejšia vec,ale ak by to tak aj bolo,musí byť absolutná istota že vec sa tým nadobro vyrieši a nebude sa platiť a platiť a problém ostane bez zmeny.
Povedal by som že si naplánuj výlet,ale som vzdialený značne viac.Slovákovi je 80 km vela,nemcovi 1500 nerobí problém,ale to je mimo tanier.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Veď v Rožňave je mechanik ktorý dovolím si tvrdiť je najlepší široko-ďaleko...
mirkes878
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 22.01.2013 20:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mirkes878 »

A to je ktory? Mimochodom cestou domou z prace ma hodilo do nudzaku asi 5x a potom uz naskocila aj kontrolka motora po pripojeni na diag delphi ds150e mi vypisalo chybu p0299 kapacita kompresneho tlaku nedosazena/prerusene alebo nieco take presne si to uz nepametam.
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Posielam Ti ss..
jakubko4x4
Príspevky: 192
Dátum registrácie: 15.06.2009 12:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jakubko4x4 »

Vojto, pošli prosím aj mne SS.
Dík
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných