Audi A4 2,4 multitronic - nepravidelne otacky

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

slawis
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Audi A4 2,4 multitronic - nepravidelne otacky

Príspevok od používateľa slawis »

prosim Vas co môze byt pricinou ze audi a4 2,4 multitronic po vybiti baterie sa nechce rozist,auto nastartujem,motor ma nepravidelne otacky ale vôbec nereaguje ked zaradim D,ak ma niekto taketo poznatky,popripade mi poradi co mmam robit budem vdacny,som totiz teraz v zahranici,doma by to bolo ovela lahsie,dakujem
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24919
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to plné kontrolných mechanizmov čo sa týka aj úrovne odberu energie a regulácie.Pokles palubného napätia spôsobil evidentne svoje a budeš potrebovať servis.Teda si ho vlastne zavolať lebo vlastnou silou vďaka prevodovke tam sám nezájdeš.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

ako si ho nastartoval? Cez kable? A stale mas vybitu vlastnu bateriu? Tak si ju nabi poriadne doplna, nastartuj s nou a skus.
slawis
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slawis »

dakujem,dam tam inu baterku,ale môze byt ze sa sa auto nepohne ?
slawis
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slawis »

jednoducho ta baterka odisla,neviem ci je tym lebo som prave v Norsku (pocassie) ale cesta sem cez 2000 km bola v absolutnom poriadku,auto islo na 100%,ziaden problem
slawis
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slawis »

pani dakujem za Vase postrehy,dnes som vymenil baterku,neni nova ale je plno nabita,auto krasne chytilo,nepravidelne otacky prestali,zaradil R,D a auto ide,akurat neviem preco mi svietia spiatockove svetla
slawis
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.01.2008 11:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slawis »

pani dakujem za Vase postrehy,dnes som vymenil baterku,neni nova ale je plno nabita,auto krasne chytilo,nepravidelne otacky prestali,zaradil R,D a auto ide,akurat neviem preco mi svietia spiatockove svetla
Napísať odpoveď

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných