Audi A3 , 1.8 tfsi - zly prvý start

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 , 1.8 tfsi - zly prvý start

Príspevok od používateľa avelmak »

Este stale nechapem akomoze byt chuda zmes na valci cislo 1 kvoli teplotnemu snimacu,ved ten snimac je spolocny.
eraserko
Príspevky: 47
Dátum registrácie: 28.10.2011 08:27
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A3 , 1.8 tfsi - zly prvý start

Príspevok od používateľa eraserko »

To veru netuším spýtaj sa konštruktérov toho motora 😁 ale všetko uz ide ako má lambdu som menil a predsa ju vyhadzovalo kvôli tomu snimacu auto išlo ok až keď sa zohrialo pozri si co spôsobuje všetko snimac teploty vody a uvidíš ze to vie robiť somariny na spaľovanie a prvé ta napadne skrtiaca a váha vzduchu mozno ešte cievky ale tie mam tiež nové a skrtiacu som cistil tlak paliva bol ok a vstrekovače to isté žiadny problém ešte som zabudol dodať ze som cistil aj ventili na sacom potrubi aj to mohla byť príčina aj keď za 100 000km neboli až tak špinavé co som bol prekvapený a filter paliva tiež nový cize tie veci som ani neriešil ale mohol zato aj carbon z časti na tu chudu zmes na valec jedna vysi otevreno ale ako píšem zatiaľ nič musela to byť fakt sporadicka chyba keď nesvietila ani kontrolka motora

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných