Alfa Romeo 159 automat

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

attila83
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.09.2014 15:15
Zdieľať na Facebook

Alfa Romeo 159 automat

Príspevok od používateľa attila83 »

Dobry.chcel by som si kupit AR159 automat,len neviem ake su spolahlive,naco dat pozor pri kupe,ceny nd,... Prosim piste len majitelia ktory pouzivate/pouzivaly/ take auto. Dakujem
peak
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 10.09.2009 11:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peak »

ahoj. Bol som vlastnikom alfy 159 sportwagon s automatom. Kupena jazdena dvojrocna s necelymi 100 tisic km. Najazdil som na nej dalsich 115 bez problemov. Automatu by som sa neobaval pokial vies co take bezne jazdenie s automatom obnasa (vyssia spotreba, vymena oleja v prevodovke, ...) Inak je to alfacka klasika. Pokial je o auto starane je to fajn vozenie. Nachylne su vsak napravy na nasich cestach, taktiez brzdove kotuce som menil casto nakolko to auto je dost tazke. No a potom pozor na klasicke problemy modernych dizlov (DPF, vstreky, turbo, skrtiaca klapka, ...) Proste taka klasika ako u vsetkych ojazdenych aut...
toms-sk
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa toms-sk »

nazdar ja mam 2.4 automat 4 rok akurat je na predaj choj na ----- taka zlatohneda zavolaj mi vsetko ti porospravam prit sa previest som ------------- atomatu sa nedoj skorej podvozok motor ties pohoda maj sa

Tu nie je inzercia.
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Automat je tusim este stale japonsky Aisin, nie nemecky ZF, takze spolahlivost pri dobrom servise je vysoka, akurat ked sa po... , tak byva oprava drahsia ako u ZF.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

selespeed nebrat, Aisin OK
asko
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.02.2012 15:09
Zdieľať na Facebook

automat

Príspevok od používateľa asko »

popravde samotnych vyrobcov nepoznam jazdil som mondeo 2008 automat,superb 2 dsg a momentalne 535d kde je zf ... so ziadnym som nemal problem ALE TREBA SA O AUTOMAT STARAT takze ziadne ze "dozivotna napln" ale pekne menit olej a pokial mozno nerobit sprint z miesta a nechavat ju trocha zohriat a to jazdim ten baworak 350hp a 740 krutak a verim tomu ze ak by som nemenil olej a robil sprint na kazdom semafore uz je kaput alebo minimalne po repase
attila83
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 19.09.2014 15:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa attila83 »

A aka je spotreba pri predpisovom style jazdenia?
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

toms-sk napísal:nazdar ja mam 2.4 automat 4 rok akurat je na predaj choj na ----- taka zlatohneda zavolaj mi vsetko ti porospravam prit sa previest som ------------- atomatu sa nedoj skorej podvozok motor ties pohoda maj sa
Jezisi Kriste chlape :4090: nie je nahodou -------------? mate spolocny styl vyjadrovania :d :D
https://www.youtube.com/watch?v=A3ImjtC5_oY
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

no school - no job - no problem... a takíto matadori majú vodičáky, urobili testy, ovládajú križovatky...
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

hjundai napísal:no school - no job - no problem... a takíto matadori majú vodičáky, urobili testy, ovládajú križovatky...
a majú aj volebné právo lol
Napísať odpoveď

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných