Alfa Romeo 156

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Povedal by som že sa to obráti a po čase to budeš vidieť ako veľmi veľa.Kadektorá žena aj auto vyzerá dobre,ale vieš že súčin krásy a rozumu je konštanta ?
Ale k veci...odservisoval som nie jedno ani dve autá ktoré sa de facto len robili "predajnými" aby ich bolo možné proste posunúť ďalšiemu šťastlivcovi.Ani gram viac než to najvypuklejšie aby to nový šťastlivec hneď nezbadol...ale až po prepise
Opýtam sa inak,..veríš na zázraky ? Lebo jeden teraz môžeš kúpiť,ja hovorím že radšj to len zaplať,ale nechaj tam.Ušetríš si veľa
Inak žene by si nemal kupovať auto,nech si kúpy sama,bude dávať druhý raz lepší pozor a nebudeš na vine ty lebo si jej kúpil šunt
audy
Príspevky: 146
Dátum registrácie: 13.03.2010 17:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa audy »

A prečo práve ALFA ROMEO ...
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No veď keď ho po mesiaci znova rozbije, tak nebudú žiadne problémy s potrebnou údržbou a opravami a vzniknutá škoda 1000 eurákov tiež nebude na hodenie si slučky.
Ale inak to čo napísal p.Hlavatý, že nech si každý kúpi sám, tak to predovšetkým medzi známymi a príbuznými platí na 120 %.
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

1000€ za auto a 500€ do podvozku, lebo to je problém hlavne lacných kusov, motoricky rovnako, benzín nič moc, tiež si vie vypýtať na servise a diesel v tej cene bude žmýkať penaženku tak isto...
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

a dalsich 250 Eur za sviecky do twinsparku lol
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

To auto za 1000€ nemože byť vhodné na jazdu po veřejných komunikáciách. Ja viem, že dnes sú autá pomaly zadarmo no 156ka za 1000 při tých rokoch.... Jasné, ak máš 2-3oj násobok určený na celkovú úprevenciu, tak nie je o čom, Alfa je krásne auto, nestráca sa v dave no neexistuje auto tejto triedy za 1000ku, ktoré by si vzápatí ďlašiu nevypýtalo.
Ak chceš pre ženu auto za 1000 aby sa vozila hľadaj v úplne iných vodách. Toto na 100% nemože dopadnúť dobře. A to som sa tu Alfu už niečo naobhajoval. Ivko vie ;-)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No veď práve že to človek nemyslí zle,ale prečo sa vždy popáliť ak to ide aj bez toho.Ak ak sa prúšvih rysuje vlastne ako istota,ozaj netreba skúšať šťastie,aj tak sa poddá iba bohatému
Nick21212
Príspevky: 450
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: LH
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Nick21212 »

neviem co tu vsetci prežívate s alfou za 1000€, lebo octavka za 2000€ bude lepšia?

Normálne zober ju do servisu nech ti ju kuknú koľko do nej bude treba vraziť, možno ti povie horné ramená a to bude vsetko.

Inak kludne pozri aj Lanciu lybru radšej kombi lepšie zvezenie ako v 156tke.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

zachovaj paniku, nikto tu nič neprežíva a hlavne, kto tu spomínal Oktávku? Myslím, že bolo povedané že tá trieda auta za 1000 smrdí. A je jedno aká značka to je.
66QUATTRO
Príspevky: 662
Dátum registrácie: 19.01.2010 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa 66QUATTRO »

Ono veľký rozdiel je medzi autami v pohľade samotného užívateľa.... sám to viem porovnať medzi známymi ... niekoho sa opýtam čo ako slúži auto?(dosekaná hajtra čo len božou vôľou štartuje a hýbe sa.... doničená opticky aj mechanicky) - super auto všecko fasa.... - auto je v takom stave že ja by som asi chytil depresiu z toho ako vyzerá a funguje, - druhého sa opýtam - auto ako z predajne proste cukrík o ktorý sa stará - no čo aké je auto ? - totálny šrot zasraný nechcem ho už ani vidieť ... čo sa stalo? - gumička na stierači na zadnom okne sa natrhla a jedna žiarovka v smerovke nešla......

tu je jasne vidieť že pohľad na vec je veľmi široký..... aby som netrepal do vetra ako vždy tak odporučím zadávateľovi - nemôže to byť hociaká menšia nákupná škatuľka - seicento,padna,matiz,lupo....? ženy s veľkým autom robia pomerne veľké škody...a silno odporúčam ako aj nadomnou nech si ho kúpi sama...
autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

za 1000ku to bude mozno karosarsky dobre, avsak tazko mechanicky... relativne slusnu 156, teda jej prve rocniky mozes kupit okolo 2000e, ze nebude pytat peniaze hned pri kupe...
jozeph
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.02.2013 09:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozeph »

Páni,prosím ,existuje tu nejaká téma-komplikácie po predaji auta,práve som ich absolvoval,je to neskutočné, chcel by som ich posunúť aj ostatným,je to na dobrú náladu ,dal by som to aj sem ,ale by ste ma zdekovali ,že to sem nepatrí,je to ozaj na dobrú náladu a pobavenie.prajem pekný deň.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci Alfa za liter je na mašlu, potom ja by som s mojimi miláčikmi nemal ani odísť z dvora predávajúceho.
Karkulka ( C AX) za 250 aj s plným kufrom súčiastok, Lancia Y s LPG a letnými gumami za 600, R5 za 400, Forman LPG za 300, P205 za 2999Sk z AAAčiek. Pritom všetky tieto autá u mňa jazdili najmenej 4 roky a viac ako 100t km bez nejakého servisu.
Teraz neviem či sprostý má šťastie alebo vy máte prehnané požiadavky na vaše cary. Samozrejme pre ženu je to trocha iná parketa tam musela byť Corsa za trojku vo fulke aj s plynom. lol lol lol lol lol lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ked to rozbija jak orechy priklanam sa k alfe je tvrda a bezpecnejsia.kto ti opere a navari?mysli na toto.ale za liter dobre auto nekupis.moj osob. nazor.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Oco, ale presne to som mu povedal. Presne v tých vodách musí hladať aby kúpil funkčné auto

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní