Alfa Romeo Giulia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

najma ten 2 turbovy V6 2,9 benzin je spatny, kedze ma o 60 koni viac jak M3 :40bd: , je to slabe, sak ho len vybrali z ferrari a urezali 2 valce, co od takeho stroja mozes chcet za spolahlivost ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Som nevedel,že Ferari produkuje autá na ktorých sa jazdí 100t km ročne. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

nepovedia ze to je, iba sef co to ma nastarosti robil 458 italia, motor ma stejny zdvih, vrtanie, Vcko ma 90stupnov, iba je 6 miesto 8, kompletne zacali na cisty list :4090:, to je ostry stroj, teda bavime sa o 500PS :-\ , jtd cko asi bude mat kus ine geny...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ferari na lpg to by bola pecka - pretekar a zároveň ekolog. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

samozrejme ze take su, rovnako sa aj s F40 da chodit na lyzovacku. Cez google "ferrari lpg" a mas co citat do Vianoc. Najdes diskusne fora kde sa majitelia o tomto bavia, najdes firmy ktore direkt ponukaju prerabku Ferrari na LPG.

Neutekajme ale od Alfy daleko - dobre mienene rady zaznely. Ja osobne silno poskulujem po 166ke samozrejme Busso a kamarat po 159tke, ale on je taky maly srab lebo ho nekupi ani zene ani pre potesenie... a si to odovodnuje parkovacou politikou a kopcom vselijakych racionalnych dovodov :)

Na temu spolahlivosti novych motorov neviem diskutovat lebo su nove a nevytestovane miliardami kilometrov; co sa tyka spolahlivosti starsich motorov najdes kvantum fenomenalnych prispevkov a rad aj na alfackych forach aj na autickar.cz ktorym tymto zlahka robim reklamu. Velmi mi sadol portal tych chlapcov... velmi.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Malý srab som aj ja - vždy keď potrebujem nejakú šunku, tak hneď vedla mám otvorené inzeráty s GTV alebo Spiderom. Dnes už sa dajú kúpiť za lacno a o pár rokov už vobec nebudú, ale proste bojím sa povesti alfy. Inak aj 145 sa robila v 110kw verzii - to by bola motokára. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

mp3turbo-----MErcedes sa spojil tusim s Daciou [!!] kvoli motoru, pod kapotou mercedesu najdes to co vyraba Dacia.?-----
mozes poradit ktory konkretne motor to je co im dodava Dacia a do ktorych modelov , chcem kupit novy MB a normalne by som do toho isiel DAKUJEM
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kludne chod do coho uznas za vhodne. Nasiel som takuto pasáž na internete :


Motoristická verejnosť môže už nejaký ten čas sledovať zaujímavú spoluprácu medzi skupinou Renault-Nissan a značkou Mercerdes-Benz. Spoločne sa podieľali na vývoji niektorých kľúčových modelov a výraznú pozornosť sústreďujú aj na nové agregáty. Je známe, že najmenšie modely prémiovej automobilky už dlhšie využívajú overený vznetový agregát 1.5 dCi, pričom svoju ponuku nedávno obohatili aj o nový preplňovaný benzínový štvorvalec 1.3 TCe, ktorý je dostupný v niekoľkých výkonových verziách.

Nová Dacia Duster už nie je horúcou novinkou. Na cestách ju už môžeme nejaký čas stretať a zrovna tento týždeň ju majú na test kolegovia z Garáž TV. Na autosalóne v Paríži sa však aj tak predstavila s jednou zásadnou novinkou. Je ňou nový motor 1,3 TCe GPF. Benzínový štvorvalec vyvíjala aliancia Renault-Nissan v spolupráci s koncernom Daimler. Každý si motor prispôsobil svojim potrebám a dnes ho môžeme nájsť napríklad aj v novej generácii Mercedesu triedy A.

Aby sa vývoj nového motora čo najviac oplatil, treba ho predať v čo možno najväčšom počte áut. Aj preto Duster nie je jediným modelom s týmto motorom. Rovnakú pohonnú jednotku dostane aj inovovaný Renault Kadjar. Pod jeho kapotou však ponúkne o chlp lepšie parametre. Slabšia verzia disponuje výkonom 103 kW, silnejšia 117 kW. Viac sa o novom Renaulte Kadjar dozviete v nasledujúcom článku.



a potom

https://auto.hnonline.sk/540928-tajomst ... ziva-dacia

ano, jasne, posranu 1.5ku treba oznacovat ako Mercedes A 180cdi - pretoze to je prestíž. Zakaznik co zaplati 30.000 za Mercedes Corsu pardon Mercedes A potrebuje vediet ze ma premiu.

Jaaaaaaaj doriti tento dnesny automotive, to je jedna pekna sra/čka. Ford Mondeo 1.0i, Skoda Superb 1.2i, parada. Chlapci ja sa nezucastnujem, idem osedlat nieco americke s osmymi viac ako pollitrákmi. Pretocim to na LPG a uvidime.
martin0088
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.03.2013 07:52
Zdieľať na Facebook

Alfa

Príspevok od používateľa martin0088 »

Smelo do toho. Máme Stelvio 2,2d, bude mať 2 roky a 43000km a ziadny problém. Reči o talianskych autách nepocuvaj, nikto z tych co to hovoria v zivote alfu nemali.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

kriste na nebi ludia uz zoberte rozum do hrsti - zasranych 43.000km musi spravit aj Fabia 0.9i dvojturbo bez poruchy.

Ked budeme mat 300.000+ potom sa mozeme bavit o spolahlivosti. KAZDY SPROSTY TRAGAC JE V ZARUKE KED MA 43.000KM A NECELE DVA ROKY, takze tam chvalit spolahlivost je uplne scestne.
martin0088
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.03.2013 07:52
Zdieľať na Facebook

Alfa

Príspevok od používateľa martin0088 »

Chvalabohu nemusim na jednom aute jazdiť 300000km.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nevieš o čo prichádzaš, aj manželku dom a robotu meníš ako ponožky?
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

a byvanie k tomu atd.

O to nejde ze nemusis jazdit 300k na jednom aute - ide o to, ze chvalit akekolvek auto so 42k ze nema problemy je... zbytocne.

To dokazu prakticky vsetky okrem statistickej odchylky ked sa nieco do-kazi v zaruke. 99% aut najazdi 40.000km bez toho ze by si prdlo z vyfuku.
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

alfa je dobra:D kolkokrat sa to rozoberie stale sa nieco zvysi ale ide dalej :D:D
martin0088
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 26.03.2013 07:52
Zdieľať na Facebook

Alfa

Príspevok od používateľa martin0088 »

Páni, ten moj odkaz nebol pre vás, vy si tu alfu kupovat nikdy nebudete.
Oco 13,ja za to nemozem ze musis jazdit na starych srotoch,a o moj dom a manzelku tiez nemusite mat starosti.
Pytal sa na skusenosti s alfou tak sommu napisal moju. A ked ty ziadnu nemas tak sa neozyvaj.
Ďakujem

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní