Ako sa zbavit ojazdenych pneu...?

Vaše skúsenosti, rady ktorým sa vyhnúť, odporúčania ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Ako sa zbavit ojazdenych pneu...?

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

Mam v garazi sadu pneu do vyhodenia,plus budem prezuvat dalsie,ktore su tiez do vyhodenia...Nie kazdy pneuservis suhlasi,ze pneu na vyhodenie mozete u nich nechat po vymene...Neviem,ako je to s verejnymi skládkami,ci pneu vôbec beru,alebo sa niekto na toto specializuje...?
pidizvi
Príspevky: 3413
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

zle si to napisal, nie kazdy servis suhlasi, ze im tam svoj bordel (gumy) nechas zadarmo. Dedinsky garazmajster s tym ma totiz len ostaru, tahat to niekam do lesa alebo za dedinu do pola. Seriozny servis s tym nema problem a uctuje si poplatok, asi 1.5e za 1 gumu.
Zberny dvor by s tym nemusel mat problem.
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

zberny dvor

Príspevok od používateľa sarusian »

neviem odkial si, ale ak si z mesta a ten ma zberny dvor tak tusim raz rocne tam vies odniest 4ks pneu - zalezi od podmienok, ake maju - ak si z dediny, opytaj sa na obecnom urade, u nas na dedine staci nahlasit, ze chces odovzdat pneu a ked sa zbera ten druh odpadu, kde pneu patria, tak ich zoberu
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..ponukal som 30 eur pneuservisu,aj tak odmietol...O tom,ze nieco take existuje na dedine,pocujem prvýkrát...Po srot jazdia cigani az z H,bola skladka na TV,pc prijimace,stare chladnicky,ale aj to zrusili...Pochybujem,ze u nas budu vyberat pneu...Mozno ich fakt yebnem do priekopy popri hlavnej ceste...
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

zberne dvory su aj po dedinach, skus iny servis, za poplatok ich urcite zoberu a 30evri je prehnana suma, za tie prachy ta ich zbavim aj ja :)
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
sarusian
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 05.08.2011 10:58
Zdieľať na Facebook

treba sa len informovat

Príspevok od používateľa sarusian »

na obecnom urade, kedze obec urcite ma zmluvu s niekym, kto vyvaza odpad
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

rudko kludne mi ich prehod za plot a ja ich vyveziem do DT do pneuservisu kde ich odomna zoberu kedze s nimi spolupracujem
volkl
Príspevky: 486
Dátum registrácie: 19.02.2009 23:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa volkl »

V Bratislave na Starej Ivanskej je zberny dvor (neviem odkial si), pytaju 1 EUR za pneumatiku. Na jesen som im tam niesol moje 4 letne gumy, stalo ma to 4 EURa.
A to som im to doniesol priamo az do papule. Niekto to vydrbe ku smetiakom a nestara sa. Ja im to donesiem az pod nos a este za to musim zaplatit.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

patko.diky..,pridem domov,pokecame...

Mam este jednu sadu Michelin 215-50-16,ktore maju dezen 5-7 mm...Mam suseda,ktory je akorat u mna doma,upratuje garaz,patko,vies o koho ide,mate spolocny plot...Kupil Megana a ja som mu pred chvilou ponukol zadara tieto pneu,pokial mu budu teda pasovat na auto...V pripade,ze nie,ponuknem ich niekomu odtialto za odvoz...Letne...
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

No neviem, 215 mm pneumatiky na Megana sa mi zdajú široké.
To by Ťa sused musel mať veľmo rád, aby si sám robil problém.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

rudko kludne mi k tym zodratym pribal aj tie 5mm 16ky. Mne 16ky chrumkave celkom chutia :d :D Niekomu ich zadelim za nejaku flasku a dakedy ju vyslopeme. Len nie ze odkazes mojej ze ma cakaju u teba tie styri 16ky lebo by nemusela mat pochopenie :40bd:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

wilz..,nemam ani ponatia,viem len to,ze 16-stky ma v TP,ale nevie rozmer...

patko1... :40bd: ,ja to mam horsie...
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

ja by som radsej 16 v obcianskom ako v TP
elephant
Príspevky: 1747
Dátum registrácie: 25.02.2009 02:07
Bydlisko: ZH
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elephant »

Netáraj že nie je kde! Problém je v tom že slovákovi sa vidí veľa dať 1€ za vyhodenie a radšej to zanesie do lesa.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

patko1,auto mi stalo pod plachtou na dvore...Dneskaj sme spolu volali asi 10x,vypratavaju garaz,chce tam vopchat MB...Ked som jej povedal,ze tam sotva vosla Celica,nakolko taqm mam regal na naradie,tak odpoved znela...Velkostou su to rovnake auta a ja to auto do garaze dostanem !Takze cakam skor odrate boky a poohynane narazniky...Do pice,ona je fakt tvrdohlava,nehovoriac o tom,ze mam najzd do garaze zo sikma...

Návrat na "Pneumatiky - disky"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných