Ako odhlasit auto aby zostalo na nahradne diely

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

valecsk
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 27.02.2015 18:21
Zdieľať na Facebook

Ako odhlasit auto aby zostalo na nahradne diely

Príspevok od používateľa valecsk »

vie niekto poradit postup ako odhlasit auto z evidencie bez potreby ho zosrotovat ?
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

...Obávam sa že nijako sa to nedá...Ale na druhej strane koľko cigánskych šrotov kdekade stojí...???
...Ešte by sa to dalo,keby Ti niekto vystavil doklad o zošrotovaní,ale poznáš niekoho???
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to tvoj majetok,ale evidentne to 150 idiotom nič nehovorí a to ešte chcú aby si platil za niečo čo sa z tvojho dvora nikdy nepohne,myslím poistenie a kontroly.To je rozum ozaj na pohladanie
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

odhlas to na niekoho, kt o uz neprihlasi a vybavene, my bezne odhlasujeme auta na bezdomovcov, daj mu dvacku na ruma nech ti ukaze obciansky, opis si udaje a odhlas...inak v tejto bananovej republike pokial vies meno a datum narodenia niekoho, tak na neho odhlasis auto ani o tom nemusi vbediet :40bd:
VOJTO55
Príspevky: 1906
Dátum registrácie: 12.12.2009 20:01
Bydlisko: Revúca
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VOJTO55 »

:2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :2f93: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :28b7: :300f: :300f: :300f: :300f: :300f: :300f: :300f: :300f: :300f:

I tak še da
keko535
Príspevky: 423
Dátum registrácie: 16.07.2006 22:17
Bydlisko: Trebisov
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keko535 »

Menil sa zakon na zaciatku roka 2014 a auto mozes kludne vyradit z evidencie tak aby ti auto ostalo doma. Ja som tak odhlasil auto, napisal som plnu moc, ze auto neexistuje, strata ECV, technicaku a bolo vybavene. Chod na zivotne prostredie tam si to pories a potom ides este na policiu. Zaplatis poplatok podla toho ako odkedy bolo auto registrovane na SK, cim dlhsie tym mensi poplatok od 50e do 150e..... http://www.minv.sk/?vyradenie-vozidla-z-evidencie popripade zavolaj na cislo ktore mas tu http://www.ersv.sk/ :2f93:
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

urob jak ti radi mensshservis mas to bez poplatku a najjednoduhsie.auto ostane v mrtvom bode poistku si mozes zrusit a auto mas.jednoduche a ucinne.na paradu.sem tam to hodim aj ja na nejakeho fetaka. :40bd: je smutne ze na sk si nemozes nalozit so svojim majetkom ako sam chces.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ešte existujú aj šrotoviská kde ti dajú papier aj za holý skelet.Treba si to ale dopredu overiť .
Dostal som do pomykova celé ministerstvo. Tvrdil som ,že auto neprešlo cez STK z dôvodu nečitatelného zhrdzaveného VIN čísla. Na ekologické spracovanie ho ale nemôžu prevziať pretože sa vozidlo bez VIN čísla nedá stotožniť.
Asi 6ta odpoveď bola taká ,že sa zatial s takýmto prípadom nestretli ,a že mi doporučujú vykonať na vozidle KO , potom budem mať doklad že vrak sa zhoduje s dokladmi.
Záver si spravte každý sám , takýchto úradníkov platíme z našich daní.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

S tym zivotnym je to legalna cesta no slovac ani na to nema dukaty?inac ja som to spravil pred 6 rokmi takto.kupil som pojazdne auto odhlasilo sa to na mna.ja som to neprihlasil.vypitval som to cisty skelet som doniesol na srotovisko bez nejakych debat a protekcie.usmiali sa vedeli o co ide dostal som papier ze auto bolo ako kompletny vrak.nic som neplatil a ani nedostal.na di to odpisali a vybavene.dalsie moznosti su len odrb.
mensahservice
Príspevky: 374
Dátum registrácie: 20.07.2013 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mensahservice »

seven a naco ti bol papier zo srotovicka o zrecyklovani auta, ked si auto neprihlasil? inak pred 6 rokmi takyto papier neexistoval, tak si nevymyslaj anoooooo?? :4090: :4090:
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ale existoval.lenze kazdy na to kaslal.zakon ktory nutil ludi k evidencii nebol taky prisny.preto mame dnes kopec aut bez tp a ludia maju doma kopec technicakov a nevedia kde su auta.ako by potom na di vedeli ze auto uz neexistuje?myslil ze uverili by mi.co ak sa zmeni sa zakon?.ako by som sa ja branil pred uradmi ze auto uz neexistuje?za dobre slovo?takto svet nefunguje.mas doklad a si cisty.ja som to chcel mat ciste aby o 10-20 rokov mi tu neprisiel papier ze zaplatit pzp alebo dokazovat zase za dobre slovo kde je auto.ja som to auto nemal na kseft skratka v tej dobe som skladal pre seba jedno stare auto a z toho darcu som potreboval diely.ak by som s tym kseftoval nabehnem do nejakeho mesta a z jedenho panelaku si na zvoncekoch opisem mena vymyslim datumy narodenia a mam na 40 aut odhlasku.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

odhlás do dočasne, potom to už neprihlás a keď prešvihneš lehotu, vyradia to z evidencie automaticky.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mensahservice napísal:odhlas to na niekoho, kt o uz neprihlasi a vybavene, my bezne odhlasujeme auta na bezdomovcov, daj mu dvacku na ruma nech ti ukaze obciansky, opis si udaje a odhlas...inak v tejto bananovej republike pokial vies meno a datum narodenia niekoho, tak na neho odhlasis auto ani o tom nemusi vbediet :40bd:
blbosť. Ak to kupujúci neprihlási, stále je to vedené na Teba. Je otázka času kedy začnú problémy. Nemožu to natrvalo odhlásiť ak nemajú podpis druhej strany. Až taký bordel tu zasa nie je. Ale jako hovorím, třeba skúšať, raz Ťa dobehne realita a budeš mať hlavu v smútku.
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

super, takze predam auto nejakemu spekulantovi co to bude chciet predavat na diely, on to neprihlasi ale doma na dvore rozoberie a po case pridu a doje.u mna? rozumiem tomu dobre Acon? a co ked im ukazem kupno-predajnu zmluvu?
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

bud chod na zivotne a tam to za par e odhasis legalne a auto ti zostane ,alebo si zober co chces a co nepotrebujes ti vo -------- odvezu z domu za par e a daju papier na policiu,alebo to rovno odhlasia oni - mas to legalne a nemusis tu podvody citat a mozes kludne spat..ja to tak robim stale a nemam ziadne starosti ani z buranmi,ani policiou,,ani spekulantami,,do ss ti napisem kde ti to zoberu v pohode a pridu si aj po srot co nepotrebujes.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných