Ako môžem ísť max rýchlo s privesnym vozikom?

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vili111
Príspevky: 66
Dátum registrácie: 08.01.2007 03:14
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vili111 »

Milan , ziadna brzda! Auto musi ist tam kam vozik ( to vidis v spataku) , hlavne nepanikarit ( to je tazke) , noha z plynu a najdolezitajsie je asi siroka cesta inak smola a ako som spominal tolerantny vodici za tabou.
wikyxxx
Príspevky: 1145
Dátum registrácie: 13.01.2009 17:19
Bydlisko: Okres Malacky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wikyxxx »

Ja som isiel aj 180 km/h s prazdnym vozikom sedel ako prilrpeny ale nalozenym staci max 100 viacej by som neriskoval.
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

do 750 kg sme sa bavili o 130.ak som to pochopil a samozrejme nad 750 kg s brzdu len 90.to je chlapci urcite pochopitelne.ak si jazdna suprava dajme tomu ducato a vozik nad 750 kg urcite len 90.na upresnenie.
milan209
Príspevky: 256
Dátum registrácie: 04.12.2008 14:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milan209 »

wikyxxx napísal:Ja som isiel aj 180 km/h s prazdnym vozikom sedel ako prilrpeny ale nalozenym staci max 100 viacej by som neriskoval.
ONO aj prazdny vozík dokáže urobiť paseku.
Mne osobne sa stalo, že som sa vracial s prazdným vozíkom za už spominaným Fiatom Regata. Mimo obce v daždi v tme som išiel nejakých 90-100. Zrazu v tiahlej zákrute ani som nevedal ako ma vozík otočil o 180 stupňov. Vozík ostal kolmo zalomený. Ja som držal brzdu a cúval som do neznáma pár dlhých sekúnd. Len som čakal kedy to konečne zastaví. Našťastie tam bola tráva a rovina. V živote to nechcite zažiť!!! Dopadlo to dobre, ale stačilo, aby sa to stalo inde a už to tu nevypisujem. TAKŽE BACHA aj prázdny vozík ťa môže odrbať!!! :3c90:

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných