ako dlho platí obhliadka vozidla

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
ikenikea
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.05.2016 15:17
Zdieľať na Facebook

ako dlho platí obhliadka vozidla

Príspevok od používateľa ikenikea »

zdravím,
prihlasujem vozidlo z iného okresu, narýchlo som stihol v nasom okrese obhliadku u policajtov. nevie niekto ako dlho platí táto obhliadka? skusil som google ale k nicomu rozumnemu som sa nedopátral.
dik
STANLEY64
Príspevky: 225
Dátum registrácie: 16.10.2010 23:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa STANLEY64 »

30 dni
Bavor
Príspevky: 147
Dátum registrácie: 05.11.2009 17:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Bavor »

Obhliadka vozidla nemá zákonom stanovenú lehotu. Keď boli ešte v BA na Kopčianskej, tak to rešpektovali 7 dní. TIež som najprv robil obhliadku a keď tam boli dlhé rady, tak som prišiel na ďalší deň. Teraz je to supiš na Tomašikovej :28b7:
marianauris
Príspevky: 33
Dátum registrácie: 02.06.2011 15:18
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marianauris »

Vlani som si dal urobiť obhliadku auta v pondelok. Nejako som sa vyše týždňa nedostal na DI, lebo oni majú také fajnové stránkové dni/hodiny. Prišiel som AŽ v stredu na ďalší týždeň. Orgán mal s dátumom obhliadky problém, tak mi ho obhliadol ešte raz... Bolo to vo Zvolene.
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Žiadne 30 dní alebo nejaké 10 nič obhliadka plati len ten týždeň v ktorom bola vykonaná.žiaden fizel si nezoberie na krk auto ktoré kontroloval a uvidí ho o 14 dní.iné je to napr nove auto to sa neobhliada lebo je to nové a kontrola ko platí 30 dní.potom smola.14 dní je lehota na prihlásenie pri kúpe jazdenky z sk.do 30 dní je to už s pokutou nad 30 dní treba už aj ko.
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

keby si netrepal;-)
citát z minv.sk "Dokedy musí nový držiteľ prepísať na seba vozidlo, ktoré bolo na neho odhlásené pôvodným držiteľom?
Nový držiteľ vozidla je povinný do 30 dní od dňa vykonania prevodu držby vozidlo na seba zapísať na dopravnom inšpektoráte príslušnom podľa pobytu alebo sídla držiteľa. Ak to nestihne, tak musí predložiť odborný posudok o kontrole originality s výsledkom spôsobilé, nie starší ako 15 dní."

Lehotu 14 dní si si vycucal z čoho? z toho na čom my ostatní sedíme?
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

No ja nemám čas sedieť a čítať zmeny zákony ktoré sa menia na sk len tak zo sportu.ale mame tu teba strazku poriadku ty zrejme cucas všetko čo sa píše :40bd: a opravuje takých ako ja ďakujem za info o zmene :300f:
petorix
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 03.04.2014 23:56
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa petorix »

elauato: keby si netrepal;-)
Lehotu 14 dní si si vycucal z čoho? z toho na čom my ostatní sedíme?

a to nevadí že zadávaťel sa pýtal že koľko platí obhliadka auta a ty píšeš o prepise auta?
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Ja som reagoval na predrecnika, ktory daval nepresne info prave k lehotam tykajucim sa aj prepisu. Chapeme nadveznost?
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Pripadne treba zavolat na konkretny DI a budes vediet presne.
ikenikea
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 18.05.2016 15:17
Zdieľať na Facebook

14 dni

Príspevok od používateľa ikenikea »

zena mala cestu okolo tak informatorka jej povedala ze 14 dni. bavime sa o banskej bystrici
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Presne ako píšu nadomnou. Ráno som bol na obhliadke v NZ a pýtal som sa . V NZ platí obhliadka 7 dní , to je minimum ,ale hneď mi povedal aby som sa spýtal aj v okrese kde má byť auto prihlásené ,lebo všade majú inak dohodnutú dobu platnosti. Pohybuje sa to od 7 do 30 dní.
Ešte som sa pýtal na splnomocnenie k odhláseniu - na tom pokial nie je dátum dokedy, tak platí neobmedzene.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Slovakistan

Príspevok od používateľa Hondar »

Veruže áno. Veď každý okres = vlastná ríša :4090:
Veď preto sme si narobili vyše 80 okresov, aby bolo vyše 80 ríšskych vajdov a dostatok teplých miest pre ich päto (čítaj: riťo) lízačov :3035:
VIVAT SLOVAKISTAN
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných