Ako by v tomto teste dopadli dnešné autá???

Sem móžete poukázať na zaujímavý web v oblasti auto-moto, nie reklama...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Ako by v tomto teste dopadli dnešné autá???

Príspevok od používateľa oco13 »

https://blog.autobazar.sk/41911-v-roku- ... gn=HP-new2
Upriamim vašu pozornosť na vety - 46 minút po vytiahnutí z vody motor znova naskočil. :40bd: :40bd: :40bd: Kolko by trvalo oživenie dnešných aut????. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

oco nemuseli by tieto auta podstupovať žiadne skoky do bazena , lebo sam uznaš , že to je somarina..

Ekvivalent može byť vystriekanie motora WAP-kou..

Niektorí to praktizujú bežne a neboja sa , či naštartujú...

Ja som sa ešte neodhodlal wapkovať motor... A ani sa neodhodlám , vobec nikdy...

netreba mi zbytočné problémy...

S wapkovaním motora, je to ako s prednosťou chodcov na priechode... :4090:

Ja neriskujem a neskáčem pred autá.... :::

Ak by som mal ležať v nemocnici s polamanými nohami, tak by bola pre mňa malá utecha, že asi som si myslel ,že som v práve, ked som vbehol na prechod pod prichadzajuce auto ako teľa... :342a:

A TOTO ISTÉ by platilo keby som vywapkoval motor...

To,že by bol všade čistý, by bolo pre mňa malou útechou, ak by ten motor nasledkom toho wapkovania ostal mrtvy, nefunkčný , a vobec by sa nedal naštartovať... :..:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Laci viď predaj utopených aut. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A nemôžeš porovnávať umytie a kompletné zatopenie motora. AK by si pozorne počúval tak vo videu bolo - najskôr sme vypustili vodu z olejovej vane , potom z karburátora ...... :40bd: :40bd: :40bd:
Nie je to žiadna somarina nech porovnajú staré verzus nové - ak sa neboja že utržia hanbu. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

oco ja ti doprajem tvoju minutu slavy...

Ak to chceš takto počuť :

Žiadne z aut vyrobených v r. 2018 by NENAŠTARTOVALO bezprostredne po vytiahnutí z bazena....
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tak, čo oco ??

Keď som Ti dal za pravdu, a verejne som to napísal , pribudli Ti na účte nejake peniaze ???

tak dufam , že prestaneš pridávať d*bilne prispevky a zakladať d*bilne temy...

Kedže z nich nemaš žiaden hmatateľný osoh...
bandit97
Príspevky: 1199
Dátum registrácie: 24.01.2011 19:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bandit97 »

Spravne Lacko! Oco by mal okamzite prestat s pridavanim “d*bilnych prispevkov” a upierat ti takymto konanim prim v tejto oblasti...
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tatko to mas zo vsetkym, az si vyberes jeden specificky parameter, tak vyhra to co chces, staci si pozret transparentne sutaze v tejto dzamahirii lol

aby som bol konkretny a osobny, je mi to uplne u prdele co akakolvek skodovka v historii dokazala, stacia mi moje spomienky na tento jeden zivot, kto chce si ju kupi, rad tuto radost prenecham s usmevom, uzivajte :-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo, na Laca už nereagujem ale tebe odpíšem. lol
To nebolo myslené na Shade 100de luxe, ale na porovnanie starého sveta s novým.
Ak by si kráčal trebárs ty so svojim vnukom a zrazu padnete do vody, tak ty by si nielenže v pohode vyplával , ale ešte musel ťahať aj mladého z vody. :40bd: Lebo mladý by kvoli mobilu a slúchadlám ani nezbadal , že sa topí. :40bd:
Asi tak som to myslel - že dobre už bolo. :4012:

Bandit - diky
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

aj v topgeare taky pickup, tusim volaka mazda pre afriku ci co bola, tu nechali na streche budovy a odstrelili ju, nechali zaplavit morom a robili jej zle, stale to dokazali s minimalnym naradim ozivit a spojazdnit, mozno to bola tojota, neviem...ale az je poziadavka postavit odolne, tak postavia odolne, to neni ze sa neda a nevie, to je o rozhodnuti co sa bude robit, ne stare vs nove :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

bola to tojota:
https://www.youtube.com/watch?v=xnWKz7Cthkk
(to je prva cast, cely "test" ma spolu 3 casti)

Ale k tomu clanku na zaciatku, je to podla mna bezvyznamny parameter, ze ci auto dokaze nastartovat kratko po potopeni. Dolezitejsi test na porovnanie nove vs. stare, by mohol byt, ze kolkokrat auto otoci trasu Slovensko - Chorvatsko bez poruchy. Radsej by som sedel v tom novom urcite.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pidizvi : dobre tak nie staré verzus nové, ale jednoduché verzus zložité. V3S alebo Spartaka opravíš na ceste do Chorvátska kombinačkami kladivom a kusom drôtu , Superba privolaním odťahovky.
:40bd:
Myslím si že už nie je záujem vyrábať trvanlivé veci , pretože by sa nekupovali stále nové a ekonomika založená na úveroch by sa zrútila. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

oco, odbornik na automobilovy priemysel, celosvetovu ekonomiku a vyrobca domacich traktorov v jednej osobe.

Nemam rad vyhranene extremisticke nazory na hocijaku temu. Ked clovek zacne takto tarat, hovori to len o jeho zadubenosti a hluposti.

oco, si predstav, ze v Tvojom okoli zije aj normalna vacsina, ktora nechodi do Chorvatska na V3S. Normalny zodpovedny clovek, ktory triezvym rozumom vie odhadnut na com jazdi, si to auto preventivne odservisuje pred dlhou jazdou, poisti seba, posadku, vozidlo, batozinu - dajme tomu.

Takto to funguje v 21.storoci.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dep - ani ja nejazdím do Chorvátska na V3S (načo). Ja prezentujem svoj názor že 21 storočie funguje celkom zle a zmagorení výdobytkami techniky robíme z planéty smetisko a sami si kopeme vlastný hrob.
Spomeň si chodili tvoji starí rodičia do chorvátska? NIE Mali svoje malé domčeky a roličky o ktoré sa starali , a dožívali sa v pohode 80ky bez stresu rakoviny infarktov smogu a prírodných katastrof.
O tom točím. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

ako mali chlapci...nech si kazdy kupi, za cim mu srdce pisti.. aj ja nemam rad neoverene nove auta, lebo viem, ze mnohe firmy klamu skusobne vysledky pri vyvoji a zvycajne je testom az zakaznik...málokto z vas isiel do juhosky- chorvatska v dobe, ked nesnivali o dialnici a niekolko usekov, za mojoho zivota tak 3-4x10-20 km boli sotolina bez asfaltu - viete si tu cestu vôbec predstavit??..islo sa dva dni, a predstavte si tu rychlost a nemyslim tym ani priemerku..dokonca nemali kompletne asfaltove cesty ani ked sa k nam zacali dovazat prve dacie 1300 - este vlastne renaut 12 /s tou som tie ich nekompletne cesty absolvoval ako s poslednou, ale neuveritelne pohodlnou/- ale islo to aj so starymi skodovkami ako aj s maluchom, zigulom, daciou-renaultom, ale vyzadovalo si to kazdorocne riadnu pripravu a udrzbu... s V3S tam nesiel nikto...pri tej rychlosti presunu bola uzasna priroda a zastavky na plitviciach neznamenali takmer ziadne zdrznia...zazil som to, auta sa dali opravit na ceste, ale stacilo, zivot ide dalej a je o niecom inom, nie o sentimente...vyvoj sa neda zastavi!
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

a zabudol som - kto z vas tu zhadzuje auto z mrakodrapu, alebo ho topi a vytahuje z jazera -ved su to strasne raritne veci a kto si dnes kupi utopenca, tak si ho asi zasluzi, ak je taky hlupy...

Návrat na "Zaujímavé stránky, odkazy"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní