Ake auto z Irska

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kaveckyd
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10.09.2010 12:03
Zdieľať na Facebook

Ake auto z Irska

Príspevok od používateľa kaveckyd »

Zdravim Vas.

Chcem poprosit o nazor a radu. Pracujeme v Irsku a mame tu auto. Ked sa budeme vracat domov, tak rozmyslame, ze by sme isli autom nalozeny vecami a doma ho potom predali. Myslite si, ze je o taketo auta s opacnym riadenim zaujem? Starsie auta s vysokym obsahom motora su tu velmi lacne. Priklad bmw 353, ci 525, alebo audi A4 sa da zohnat v super stave 170-200000 km za 2000 eur. Motor 2l plus je tu nenormalne drahy na poistku a cestnu dan, preto su take lacne. Chceli by sme sa proste previest po Europe po ceste domov, len doma take vozidlo nebudeme potrebovat. Takze myslite, ze za tych 1500 eur by to niekto kupil? Alebo tadsej lietadlom a vyuzit sluzby prepravnej spolocnost :)))

Pozdravujem
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Neviem či sa ti to oplatí. Také autá sú dobré na súčiastky a ty to chceš predať celé a rýchlo. Najlepšie by bolo doniesť auto na objednávku, keď niekto mal búračku a potrebuje náhradné diely.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

na diely ok, okrem svetiel :342a:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

Neoplati sa to, ved si zrataj prepravu, poplatky na prihlasenie a porovnaj auta v obdobnom rocniku na SVK.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Ze sa neoplati.cokolvek od bmw donesies vsetk0 pojde ako chlieb.a cim vyzsi obsah tym skor predas.interier motor riadiace jednotky plecharina.uz len za take narazniky mas 400 euro minimalne.dones nejaku 540i 545i 550i masinu nabitu vybavou v M packete a ono to ide.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

myotis napísal:Neoplati sa to, ved si zrataj prepravu, poplatky na prihlasenie a porovnaj auta v obdobnom rocniku na SVK.
- on to tu chce prihlasovať? To si kde vyčítal? Chce sa doviezť a potom sa toho zbaviť "na diely". Najlepšie vcelku, nech to nestojí na záhrade rok. Ja by som ešte podumal či niekto nehľadá automatickú prevodovku a doviezol by som na takomto aute...
myotis
Príspevky: 921
Dátum registrácie: 27.11.2013 17:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa myotis »

@ hjundai: ?
kaveckyd napísal:Zdravim Vas.

Chcem poprosit o nazor a radu. Pracujeme v Irsku a mame tu auto. Ked sa budeme vracat domov, tak rozmyslame, ze by sme isli autom nalozeny vecami a doma ho potom predali. Myslite si, ze je o taketo auta s opacnym riadenim zaujem?
chce to tu predat ako celok a pyta sa ci je o pravostranne auta zaujem - neviem ako by to predal ak by si to neprihlasil.

Bolo mo poradene aby to skusil na diely, ale pochybujem ze bezny clovek ma moznost/chut rozobrat a predavat auto na diely.
Ale ano aj to je moznost, k tej sa chalanisko nevyjadril.
Aj tak sa nevie ake ma auto, takze bavit sa o dieloch je zatial bezpredmetne, ked to bude Dacia v plnej palbe (rozumej volant+saltpaka+radio+stierace) tak amen-tma, ine ked to bude sedmica longis...

@seven549: SVK neni svajc alebo luxemburg alebo kde to byvas.
90 percent bavorakov na SVK je v tych najzebrackejsich vybavach a motoroch. Ty co realne vlastnia velkoobjemove benziny alebo Mkove auta takych spocitas "na jednej ruke" jak sa hovori.
Vsade bol, vsetko videl...
...a kde nebol, tam sa chysta
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

@kaveckyd

Dones A4, alebo Passata 1.9TDi, 2.5TDi, Oktaviu, Golf najlepšie s automatom a elektrónmi a za 1500€ ho predáš do týždňa...:)
jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

bársaký koncern s automatom a vyššou výbavou - to sa predá rýchlo
ja ak by som bol v takej situácii, tak by som zvolil snáď Mercedes S-classe W220, tam je veľa vecí, po ktorých je dopyt
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Tak isto aj nejaký Baworák v plnej paľbe. Ale koncern je istota...:)
Petzi
Príspevky: 355
Dátum registrácie: 19.08.2008 17:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petzi »

raven85 napísal:@kaveckyd

Dones A4, alebo Passata 1.9TDi, 2.5TDi, Oktaviu, Golf najlepšie s automatom a elektrónmi a za 1500€ ho predáš do týždňa...:)
No to by som chcel vydiet ako by anglicana predal za tych 1500e si to trosku prestrelil. Kamarat predaval sedmu anglicana v plnke bola to 740i 99r.v. a kazdy kto to od neho chcel zobrat tak chcel stale len znizovat cenu dokonca boli aj taky co mu ponukali len 500e za to. Nakoniec ho predal horko tazko po 3mesiacoch za 1000 celeho a este aj na elektronoch.
kaveckyd
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 10.09.2010 12:03
Zdieľať na Facebook

dakujem :)

Príspevok od používateľa kaveckyd »

Diky za rady. Takze automat? Prihlasovat to samozrejme nebudem. Ja si tu zaplatim.poistku a foma budem na tom jazdit, kym to niekto nekupi. Ci uz na nahradne diely, alebo sa na tom chce vozit. Cim silnejsi motor, tym lacnejsie a nejde o zarobok, iba aby som sa doma toho zbavil a spravil si vylet po EU ;) Diky moc
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

Petzi napísal:
raven85 napísal:@kaveckyd

Dones A4, alebo Passata 1.9TDi, 2.5TDi, Oktaviu, Golf najlepšie s automatom a elektrónmi a za 1500€ ho predáš do týždňa...:)
No to by som chcel vydiet ako by anglicana predal za tych 1500e si to trosku prestrelil. Kamarat predaval sedmu anglicana v plnke bola to 740i 99r.v. a kazdy kto to od neho chcel zobrat tak chcel stale len znizovat cenu dokonca boli aj taky co mu ponukali len 500e za to. Nakoniec ho predal horko tazko po 3mesiacoch za 1000 celeho a este aj na elektronoch.
to sa ani nedivim to bol stary vrak stara sedma take auta nik nechce uz min 6 rokov.
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Kamos tak robil-kupoval vacsinou len terenaky-2,5pajero za 800 az 1200libier alebo toyoty+ kopec veci do neho este aj nalozil a spotreba je na tom aute 10litrov a doma sa to predalo od 1500 do 1700 eur,ze zisk minimalny ale tolko veci doniesol,ze len za batozinu co by zaplatil sa mu to oplatilo+ ludia to kupovali len do lesa na polovku,ze vcelku a potom dobre isli aj dodavky na objednavku kvoli motorom+ v dodavke sa dalo este aj kopec veci na kseft doniest ale teraz neviem ci by sa to oplatilo ale zisk by uz asi nebol-skor na nule

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných