2.0 TDI - 2008 - 103 kw - common rail

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

autickar21
Príspevky: 1596
Dátum registrácie: 12.05.2008 18:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autickar21 »

Len tak z brucha, skocene rozvody?
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Tak nech ti to ten "mechanik" da do poriadku...
Myslis, ze ak sa stretnu piest(y) s ventilom tak je KO iba ventil?
Ak je to mechanik, tak nechapem nad cim laboruje... Vymenil ventyly, rozvody a caka, ze to je OK? Nech zmeria kompresiu.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

Peto, preco dofrasa nenapises VSETKY informacie o tom aute ? Doriti ako mas dostal kvalifikovanu radu ked "drobnost" v zmysle mal som prdnute rozvody, nejaky MEGAKRETEN sa do toho poriadne dlho hrabal a nejako to "asi" dosral, preco takuto informaciu nepovies okamzite na zaciatku ?!?!

Kurna to sme tu akoze vsetci jasnovidci alebo co ?

Spravna odpoved znie : chod to reklamovat, spravil to UPLNE nahovno. A to este bud rad ze ti ten motor neprdol znovu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Napísané príkro,ale obsahovo sedí.
Peťo...je zbytočné dávať takú otázku,ktorá nenesie ani stopové prvky informácie aby malo zmysel sa vôbec začať tým zaoberať.Položím na klát jediný krk ktorý mám,že by sa o tom všetkom dala napísať diplomovka a ty si dostal max informácií čo ďalej.Ale takto to zmysel nemá ani písať ani čítať.
tomasko99
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 30.08.2007 16:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomasko99 »

turbo je konečne späť :300f:
jankode
Príspevky: 682
Dátum registrácie: 21.02.2008 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jankode »

Pán Peter Vás má úplne na háku, načo by sa dral s popisom problémov a histórii vozidla, keď nedokáže ani zabučať ked zakladá tému a hneď súka požiadavky, bože môj na nebesiach, kam dospela táto spoločnosť.?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Na háku je asi prisilné,ale ja denne sledujem bezmyšlienkovitosť ľudí pri každej činnosti.Zavolá ma priateľ a pýta tel č. a ako to dopadne ?! Tak píš si ! No počkaj pohladám pero....Lebo idiot nevie prečo volá a čo bude nasledovať.
A táto bezmyšlienkovitosť sprevádza komplet celú spoločnosť nech sa týka čohokoľvek,myšlienka je posledná až náhodná.A keď si dovolíš mu povedať že buď tak láskavý ak už ma vyrušuješ počas práce tak aspoň ten posratý papier a ceruzu si nachystaj....urazí sa.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Zjavne nevieš ani ako to chodí v živote, nielen na fóre...
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných