1,6 TDI chiptuning

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
3mp3r0r
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 08.02.2018 13:26
Zdieľať na Facebook

1,6 TDI chiptuning

Príspevok od používateľa 3mp3r0r »

Ahojte, mam passat b7 2011 s 1,6tdi 77kw 250 NM a napadlo ma, že celkom lacný upgrade pre mňa by mohol byť chiptuning. Co som pozeral tak väčšina spoločnosti by vedela nakopnúť tento motor na 130+koní a 290+NM. Zevraj aj klesá spotreba co som čítal. Nie som závodný jazdec ale sem tam by som uvítal sviznejsie zrychlovanie a chiptuning by za pár stoviek mohol oddialiť moje chúťky na novšie auto o pár rokov. Mate s tým niekto reálne skúsenosti pripadne by ste vedeli odporučiť nejakých profíkov? Na motor si dávam pozor, nenakladam mu za studena aj ho nechám vychladzovat. Olej mením každých 10-15k a cca každú druhú nádrž pridávam aj aditivum do nafty. Ďakujem za odpovede.
Používateľov profilový obrázok
jaroslavelektro
Príspevky: 354
Dátum registrácie: 23.05.2019 07:27
Bydlisko: východ
Zdieľať na Facebook

Re: 1,6 TDI chiptuning

Príspevok od používateľa jaroslavelektro »

3mp3r0r napísal: 17.10.2023 10:24 Ahojte, mam passat b7 2011 s 1,6tdi 77kw 250 NM a napadlo ma, že celkom lacný upgrade pre mňa by mohol byť chiptuning. Co som pozeral tak väčšina spoločnosti by vedela nakopnúť tento motor na 130+koní a 290+NM. Zevraj aj klesá spotreba co som čítal. Nie som závodný jazdec ale sem tam by som uvítal sviznejsie zrychlovanie a chiptuning by za pár stoviek mohol oddialiť moje chúťky na novšie auto o pár rokov. Mate s tým niekto reálne skúsenosti pripadne by ste vedeli odporučiť nejakých profíkov? Na motor si dávam pozor, nenakladam mu za studena aj ho nechám vychladzovat. Olej mením každých 10-15k a cca každú druhú nádrž pridávam aj aditivum do nafty. Ďakujem za odpovede.
CAYC - ano ?? precitajte si niečo o motoroch
Diagnostika-OBD,Paralelna-OSCILO,Datova CAN-BUS & LIN
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: 1,6 TDI chiptuning

Príspevok od používateľa oco13 »

jaroslavelektro napísal: 18.10.2023 14:21 CAYC - ano ?? precitajte si niečo o motoroch
Pán Jaroslav, s maximalnym rešpektom k vašej osobe :300f: - nehádžte sviniam perly
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 101 neregistrovaných