1.8T AGU problem v pristrojovke

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Pepi19
Príspevky: 232
Dátum registrácie: 09.05.2010 00:26
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

1.8T AGU problem v pristrojovke

Príspevok od používateľa Pepi19 »

Zdravim chalani ,
mám nasledujuci problem mam new beetla r.v. 2000 ,1.8T AGU 110kw a po vymene motora (starý sa zadrel) mi prestala pipat pristrojovka ( ked je pod 4 stupne, ked necham zapnute svetla a vystupim , ked necham zatiahnutu rucnu proste vobec nepipa. druha vec je ze mi kontrolka oleja zasvieti len po otocení klucika a potom hned zhasne . aj ked mi zdochne motor tak proste kontrolka sa nerozsvieti. ani ked odpojim čidlo , ani ked prepojim cidlo na kostru proste vobec sa nerozsvieti. meral som priechodnost kablu multimetrom proti (-) a je tam nejaka ale nie vyslovene tvrdy spoj (skrat)
neviete co by to mohlo byt? zla pristrojovka?
A dalsi problem je ze auto mi cuka ked pridam plny kotol, alebo proste ked chcem ponom aby isiel poriadne. ked idem na pedal jemne tak v pohode ani naznak cukania.
Neviete co stym moze byt? dakujem
prikladam video ako sa sprava kontrolka oleja.
este pridam ze čidlo som meral a sprava sa normalne. ked je nastartovane nieje zopnute ked je motor zhasnuty tak je priamy spoj na kostru cize zopnuty . a diagnostika ziadny problem nevypisuje ani s motorom a tak isto ani s pristrojovkou.
Dakujem vam vsetkym za rady.

https://www.youtube.com/watch?v=Xv4vADCW9r0
Citroen Berlingo 1,9D (MFD) 51 kW
Volkswagen New Beetle (9C)1,8T 110 kW
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 40 neregistrovaných