témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

aj scotty nam chce nieco povedat k teme, alias nissan cost cutting :2f93:

https://www.youtube.com/watch?v=_9iFOUIdSJw
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nissan je v sračkách už dávno a nie len v Amerike. Odkedy ušili tú búdu na toho Libanončana ide to s nimi z kopca.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako keby gruppa bola na vrchole svojej slávy. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
makrela
Príspevky: 2963
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa makrela »

oco13 napísal:Chlapci tu je krásne vidieť ako naša ekonomika visí na automobilkách nielen v prvom slede ale aj v druhom a treťom. Ja ako (zatial) riadny zamestnanec automotive ,viem že nestojí ani za ..... a tak mám nasadené krumple aj kapustu, pár desiatok kureniec vo výbehu a veru pojdem ja aj pre malé prasce. lol
Lebo budúcnosť svoju a aj tejto krajiny nevidím ani v FV ani v EV ani v automotive a veru ani v mobilite. Budúcnosť nám zaistí len to čo si dochováme a dopestujeme. :4012:
Tato ,keby k niečomu došlo ,by si videl ako rýchlo by sa došli s tebou deliť podielnici.Takí čo sa v lete silno opaľujú,aj takí čo musia hrubé krky nakŕmiť,a možno aj tí v službách štátnych by si podiel došli pýtať.Máš v cisternách pohonné hmoty?, vo vreciach el. energiu uloženú, prístup k čistej vode v dostatočnom množstve? Zbrane?, dostatok ľudí na ich obsluhu? ale tí zas žerú. Iste ,že budeš na tom lepšie ako obyvateľ Fončordy,či Luníku ,ale ako dlho?Há?!
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Makrela a preto ja velím "nazad na stromy" alebo do jaskýň. Ak budem žiť v zemlanke a živiť sa zberom lesných plodov aj opálení sa na mňa vykašlú.Ale na druhej strane ja už som si svoje odžil a tak by som si aj odpočinok zaslúžil.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Ak budeš mať akúkoľvek zásobu - jedno či len na zajtra alebo na zimu, hladoši si ťa nájdu.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tato a ty si tu jediny slusak bez karty ?? :4090: :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Keď on píše vždy slušne a k veci...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja karty likvidujem strelbou z Aurory. :300f: Ak ma aj zrušíte tak moj ďalší nick bude Che Guevara, alebo Jozif Visarjonovič.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
a566
Príspevky: 711
Dátum registrácie: 06.04.2020 16:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa a566 »

oco13 napísal:Chlapci tu je krásne vidieť ako naša ekonomika visí na automobilkách nielen v prvom slede ale aj v druhom a treťom. Ja ako (zatial) riadny zamestnanec automotive ,viem že nestojí ani za ..... a tak mám nasadené krumple aj kapustu, pár desiatok kureniec vo výbehu a veru pojdem ja aj pre malé prasce. lol
Lebo budúcnosť svoju a aj tejto krajiny nevidím ani v FV ani v EV ani v automotive a veru ani v mobilite. Budúcnosť nám zaistí len to čo si dochováme a dopestujeme. :4012:
zlata plaketa.
od komacov sme mali neajky polnohosp system, dnes sa secko dovaza.... este aj ten drbnuty cesnak z ciny co stoji za hovn
pidizvi
Príspevky: 3408
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

Akurat to ti nevychadza. Ak robis za 500 cisteho mesacne, to mas cca 16e na den. Za to si kupis 30 vajec, kilo bravcoveho, 100 kil dreva na kurenie a este ti vela penazi zostane, kazdy den. Tak teraz skus vypestovat a dochovat, aby si ziskal hodnotu 16eur, tipnem si, ze by si musel zvacsit chov a pole tak 10-nasobne a travit tam 12 hodin denne.
Takze az je tvojou buducnostou zit takmer z nicoho, tak to je na urovni nejakych mnichov v klastore, ale nie je to zlucitelne s beznym zivotom.
:4012:
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pidizvi - mne to práve vychádza, sú určité veci a hodnoty ktoré sa nedajú vyjadriť eurami. Taký citron - kludne si môžem kúpiť aj metrák, ale vieš akú má pre mňa hodnotu, že vojdem do sklenníka a odtrhnem si citron zo stromčeka, ktorý som ja zaštepil. lol Rovnako si môžem kúpiť za vagon kureniec a vajíčok. Lenže ja idem na dvor, a vyberiem si vajíťko od sliepky, ktorá má dokonca aj meno a presne viem priradiť, ktorá aké vajcia znáša. :4012:
V ludskom živote sa nedajú všetky hodnoty vyjadriť kúpnou silou. :300f:
Auto je pre mňa bezcenná hrča železa, ale keď doslúži a vrhnem sa na neho s karbinou a zváračkou :40bd: O taký rok vyjde z dielne traktorček kde presne viem, kedy som ktorý zvar robil, čo ako je prepojené a ako funguje - to má pre mňa väčšiu hodnotu ako keby na dvore stálo nové Ferari. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco v jednej teme je auto bezcenna hrca a v druhej zene platis za striekanie bezcennej hrce 1000e :) ...ja viem,to je zenine,to je ine

Daj sa na politiku, aj tam kazdy pretoci vlastny nazor vzdy tak ako sa mu to prave hodi.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano za zasr.... hrču kludne zaplatím liter a potom ešte 300 za altíky (aj to som písal), potom 100vku za vstrekovaciu lištu atď. Pritom keby horela garáž tak vyťahujem traktory kosačky motorové pily a na autá si ani nespomeniem. Všade to tu píšem- všetko musích chápať v súvislostiach. A to som volakedy dávno mal autá celkom rád. Možno práve práca v automotive mi ich zhnusila. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Tak ja som nemal nikdy auta rad :) , cista kaukulacka, kupilo sa za tolko a tolko a musi vydrzat doma tolko a tolko aby sa zaplatilo :) , medzi nami je akurat ten rozdiel ze cim som starsi tak tym menej ma bavi sa v tom vrtat a nieco riesit,tak sa pri kupe lovi v inom rybniku

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných