témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

co sa stane ked ma spojka zradí na ceste. Nedojdem do roboty. Vyhodia ma ?
Lokalita s 2% nezamestnanosťou - popisovaná situácia - stojím cca 25km od firmy. Volám majstrovi - nedojdem , prerazil som gumu a aj disk. Odpoveď - Ostaň na mieste idem pre teba, nemožme si dovoliť nedodávať 8 hodín diely do BA. Aká to je už zúfalosť v našom automotive , keď budia ludí uprostred noci, alebo ich vozia so zlomenou nohou do roboty , len aby vyj...ný fau vé vyrábal. :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

a ja som pocul z doverihodneho zdroja ze sa kopu do prdele, aby mali do coho kopnut, az tolko maju roboty lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo - prečo potom chodia extra autá do BA do NR do TT aj do Ostrihomu. lol Extra auto ako mimoriadnu dodávku platí dodávatel a velmi dobre si rozmyslí kvoli cene či do toho pojde. :4012: Keby som si trúfol to nafilmovať tak mr.Bean sa može skovať :40bd: :40bd:
Bežný operátor zarobí na linke tak 40eur v hrubom za smenu. Na víkendy sa ponúka motivačný príplatok 80 eur a najvyšší anagement chodí brigádovať aby nalákal zvyšok plebsu. Je jedno či sa robia spalováky, hybridy alebo elektrika - kasňu to potrebuje stále. :4012: Aj tak myslím , že naj profit z toho budú mať daňováci. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Oddelené od pôvodnej témy, pokračujte tu. Dík ;)
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Necelé tri mesiace od vzniku príspevku, ááá a kurnik ako je to dávno! Neskutočné veci sa tu diali, a dnes diktatúra proletariátu, asi prebehol vítazný február. Niekto môže iní musia :3020:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

neskaj velmajster grafov, sam kazisvet prvy, z bozi vule el prezidente nbs povedal, ze prvy kvartal onicom...a to virus je v tom nic, max 14 dni, takze az tak sa netrhali vo vyrobach, zeby sme mali az tak zacim smutit... :4012:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

este mam 50 minut do sprav v tej farebnej bedni - ked hovoril ze prvy kvartal "o nicom" tak

a) bol uplne nahovno, cize uplne o nicom
b) bol takmer uplne normalny, ze sa wirus neprejavil

?
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

bol kvartal onicom, cize uz bol prepad pred bacilom :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci tu je krásne vidieť ako naša ekonomika visí na automobilkách nielen v prvom slede ale aj v druhom a treťom. Ja ako (zatial) riadny zamestnanec automotive ,viem že nestojí ani za ..... a tak mám nasadené krumple aj kapustu, pár desiatok kureniec vo výbehu a veru pojdem ja aj pre malé prasce. lol
Lebo budúcnosť svoju a aj tejto krajiny nevidím ani v FV ani v EV ani v automotive a veru ani v mobilite. Budúcnosť nám zaistí len to čo si dochováme a dopestujeme. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Detroit 2008-2009 = Slovakia 2020 :bye: :bye: :bye:
Ešte že som zmenil firmu v marci, jazdím SK SW HU kolečká s hygienické potreby. C8c8t v uniforme PZ SR ma na vstupe z CZ na SK pred veľkou nocou buzeroval či sú detské plienky tovar,ktorý má možnosť vstupu na SK, keď cieľová krajina bola HU. Tak operačný dôstojník v Trenčíne mu to vysvetlil,že ano, ale buzeroval ďalej, žiadne do HU cez BA, ale na Šahy. Tak boli neinformovaní od vlády, že nevedeli ako sa volajú. A ten šašo on NIČ ,to Dominik...z filmu Neberte nam princeznú.
Mp3turbo, ja som tv program v roku 2010 obmedzil na retro music a CT2. Tam tie programy ešte ako tak pre starých ufrflaných c8c8tov ako ja, sú blazamom na dušu, inak by som si koledoval minimálne o dvojitý bipass na srdce. :4012:
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

trucker694 napísal:Necelé tri mesiace od vzniku príspevku, ááá a kurnik ako je to dávno! Neskutočné veci sa tu diali...
O dalsie tri mesiace bude vsetko slapat dalej, vratane automotive, a o dalsie tri mesiace si na to uz ani nespomenieme...
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nevies si predstavit, ako by som bol rad.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Tiež by som bol rád, keby si mal pravdu. Keby som ale mal vsadiť svojich posledných 5 eur tak si vsadím proti tebe...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

scendo napísal:
trucker694 napísal:Necelé tri mesiace od vzniku príspevku, ááá a kurnik ako je to dávno! Neskutočné veci sa tu diali...
O dalsie tri mesiace bude vsetko slapat dalej, vratane automotive, a o dalsie tri mesiace si na to uz ani nespomenieme...
Neveríííim, ale dúfam,že sa mýlim, ale v poslednej dobe mi veštenie nejako nevychádza. Dobre už bolo, mám už niečo oddýchané, no nie tak veľa, ale svetlo na konci tunela bude asi oprotiidúci nákladný vlak. :4012:
Mal som si radšej nohu zlomiť a ruku mal pohár s vínom zadržať ako ísť na námestie štrngať kľúčmi.....nič sa nezmenilo, iba prasatá odstavčatá vymenili svoje staré svine rodičov za válovmi :4012:
Z kxrv8y syn ostal kurv8y synom, starí eštebáci sa zmenili na mladých ctihodných podnikateľov zlodejov. :3c90:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

trucker si mimo, nasi darebaci nam pomozu, jak mrtvemu zimnik, bol taky ftip za sociku, jak poslali do vesmiru prasa a policajta, instrukcie pre prasa, zapni hlavne motory, odhod prvy stupen, naved raketu na obeznu drahu...policajt sa pyta a kde mam ja instrukcie ??? ty ? ty len nakrm prasa a nicoho sa nechytaj !

nasi veducky su jak ten policajt :41c2: , cim menej tym lepsie
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných